Forum Starając się z pomocą medyczną Starania z luteiną
Odpowiedz

Starania z luteiną

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Aleksia85 Autorytet
  Postów: 525 113

  Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie, mam pytanie: czy któraś z Was brała podczas cykli dużą dawke luteiny (np. 2x dziennie po 100mg)? Jak wygladaly Wasze cykle temperatury podczas brania luteiny> Mialyscie wysokie temperatury? Biore luteinę 2x 100mg i mam bardzo wysoką temperatur (jak na moje cykle. zastanawiam się czy to wynik brania takiej duzej dawki luteiny czy moze się udało.. ;) w kazdym razie nie mam dużego doświadczenia z luteiną stąd moje pytanie do Was :) bede wdziczna za kazda odpowiedz :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 18:15

  oeuadzu5c56wlzo3.png
  bhywcwa1cs9d2clm.png
  w5wqcwa1bc3vq9f8.png
 • Ewa1984 Autorytet
  Postów: 323 213

  Wysłany: 28 czerwca 2018, 00:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja biore 200mg luteiny. Luteina znacznie podwyzsza progesteron a co za tym idzie temperatury w drugiej fazie cyklu. Dlatego mierzenie temperatury przy luteinie nie ma zadnego sensu.

  c55frjjgkyizwxfz.png
 • Aleksia85 Autorytet
  Postów: 525 113

  Wysłany: 28 czerwca 2018, 07:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  rozumiem, dziekuje :)

  oeuadzu5c56wlzo3.png
  bhywcwa1cs9d2clm.png
  w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego