X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną stymulacja a zatrzymana owulacja
Odpowiedz

stymulacja a zatrzymana owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • businesscare Przyjaciółka
    Postów: 76 93

    Wysłany: 22 stycznia, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa i staramy się z mężem dopiero 3 miesiąc. Nie czekałam roku z diagnostyką bo wiem, że mam PCOS. Od 5 lat brałam krążek antykoncepcyjny i 4 miesiące temu go odstawiłam. Pierwsze 2 cykle piękne, czułam owulację mocno.
    Testy LH wychodziły pozytywne w 21 d.c.
    3 cykl bezowulacyjny (zrobiła się tylko torbiel) - dostałam Luteinę. Okres po niej był mega dziwny (same brązowe skrzepy, bez wodnistej krwi).
    W tym cyklu lekarz dał mi Lamettę. Brałam 1x1 3-6 d.c.
    Byłam na USG w 10 d.c. - pęcherzyk 17 mm, endo 5mm. mówił że owulka będzie w 12-13 dc.
    Do 11. dc czułam jajniki, że coś w nich sie dzieje. I od 12 dc nie czuję nic, testy owulacyjne negatywne. Skoku temp brak. Co myślicie? Poczekać? Czy możliwe żeby owulka się zatrzymała całkowicie? Zawsze, nawet przed antykoncepcją czułam owulację a tu dosłownie dzień po usg przestałam czuć cokolwiek

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    01.2024 pierwszy raz z lamettą 1x1, brak reakcji
    02.2024 dochodzi dostinex 1/4x1 tydz, brak reakcji
    03.2024 lametta i duphaston, zobaczymy co dalej
    28.03.2024 ⏸️❤️ beta 6, prog 14.3
    02.04.2024 beta 320, prog 19❤️❤️
    04.04.2024 wizyta, USG jeszcze bez pęcherzyka, pogrubione endometrium
    05.04.2024 beta 1189❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
  • businesscare Przyjaciółka
    Postów: 76 93

    Wysłany: 22 stycznia, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz wodnisty, nie ma białka i zawsze na owulke bolały mnie sutki, a tu nic a nic.

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    01.2024 pierwszy raz z lamettą 1x1, brak reakcji
    02.2024 dochodzi dostinex 1/4x1 tydz, brak reakcji
    03.2024 lametta i duphaston, zobaczymy co dalej
    28.03.2024 ⏸️❤️ beta 6, prog 14.3
    02.04.2024 beta 320, prog 19❤️❤️
    04.04.2024 wizyta, USG jeszcze bez pęcherzyka, pogrubione endometrium
    05.04.2024 beta 1189❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ