X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja do In Vitro! Proszę o radę ✊😍
Odpowiedz

Stymulacja do In Vitro! Proszę o radę ✊😍

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andziak Przyjaciółka
    Postów: 117 264

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanie czy do stymulacji są potrzebne jakieś badania czy dopiero konkretnie do punkcji? Jak to wygląda, bo nam lekarz powiedział, że badania do IUI są wystarczające ale pech chciał że skończyly nam się w kwietniu 😣i nie wiem czy robić dopiero w trakcie stymulacji czy już przed 😛

  • Ana 81 Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam w trakcie stymulacji, a czasami jak czegos brakowalo to robili mi nawet przed punkcja.

  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musisz dopytać się w swojej klinice. Ja robiłam przed stymulacją i myślałam że to standard. Bo co by się stało gdyby coś wyszło nie tak?

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziak wrote:
    Cześć, mam pytanie czy do stymulacji są potrzebne jakieś badania czy dopiero konkretnie do punkcji? Jak to wygląda, bo nam lekarz powiedział, że badania do IUI są wystarczające ale pech chciał że skończyly nam się w kwietniu 😣i nie wiem czy robić dopiero w trakcie stymulacji czy już przed 😛
    Teoretycznie przed rozpoczęciem stymulacji wszystkie badania powinny być ważne, a w praktyce zależy od kliniki.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ