Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja Elonvą
Odpowiedz

Stymulacja Elonvą

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicjaa92 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Czeka mnie w kolejnym cyklu stymulacja Elonvą.
    Czy któraś z Was może opisać swoje doświadczenia z taka stymulacja ?
    Objawy, skutki uboczne i oczywiście czy zakończyła się powodzeniem.
    Będę wdzięczna bo nie wiem czego się spodziewać :)

p19uyx8drk4wyepa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2018, 16:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 20:30

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2018, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z kolei Elonva zadziałała świetnie, przy niskim AHM 0,6 13 pęcherzyków w porównaniu do 5 przy pierwszej stymulacji innymi lekami.

Alicjaa92 lubi tę wiadomość

• Robak Ekspertka

Wysłany: 17 lutego 2019, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też 13 pęcherzyków przy wyższym amh, ale tylko 3 komórki.

za85tzc.png
    IMSI -> ❄️ -> ❤
    ANA +
  • Alicjaa92 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2019, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Elonva okazała się być szczęśliwa , 15 komórek , ostatecznie 3 zarodki z czego pierwszy dał ciąże ;)

niezapominajka2017, Foto_Anna lubią tę wiadomość

p19uyx8drk4wyepa.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.