Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja mimo własnej owulacji
Odpowiedz

Stymulacja mimo własnej owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja19009 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 lutego 2024, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał ? U mnie do tej pory wszystko okej, mąż też. Niestety ciąży brak. Zaczęłam stymulację mimo własnej owulacji ,czy to ma sens .?

  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1974 1059

    Wysłany: 7 lutego 2024, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja19009 wrote:
    Czy ktoś miał ? U mnie do tej pory wszystko okej, mąż też. Niestety ciąży brak. Zaczęłam stymulację mimo własnej owulacji ,czy to ma sens .?

    Tak, lekarze zawsze tak robią dla pewności że owulacja wystąpi i żeby móc przewidzieć kiedy.

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    styczeń 2024 - start 1. procedury - 8 dojrzałych komórek, zapłodnionych 6, 1 ❄️ transfer nieudany 💔

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔

    21.12.2024 - start 3. procedury, 10 komórek, mamy 5 ❄️

    marzec 2025 - transfer nieudany ❌

    9.06.25 - transfer, 7dpt ⏸️ 8dpt - 69, 9 dpt - 119, 11 dpt - 283

    5.07.25 - jest ❤️


    15.02.2026 - na świecie nasz CUD 🎀
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 14 lutego 2024, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja19009 wrote:
    Czy ktoś miał ? U mnie do tej pory wszystko okej, mąż też. Niestety ciąży brak. Zaczęłam stymulację mimo własnej owulacji ,czy to ma sens .?

    A jak jestes stymulowana, co ci przepisal

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki stymulacji lekarz ma kontrolę nad cyklem. Jest teoretycznie pewność, że jest pęcherzyk, a czasem dojrzewają nawet 2 co zwiększa szansę.

    Miałaś robione hsg? Z obserwacji na forum, widzę, że jak są podstawowe badania ok to problem leży gdzieś indziej. Bo jakby było wszystko ok to gdzieś do roku współżycia bez zabezpieczeń, celując w czas owulacji, jakaś ciąża powinna się pojawić.

    💓 39+0

    age.png
  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 17 lutego 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w tej samej sytuacji, owulacje miałam w każdym cyklu, ostatnio potwierdzałam progesteronem 7 dni po owu. Byłam wczoraj u ginekologa 8 dzień cyklu i nie widać było wg pęcherzyka, powiedział, że może i się pojawi jeszcze, ale i tak za późno na stymulację i od marca zaczynam przygodę z Aromkiem. Też się zastanawiałam czy to ma sens.. U mnie wyniki ok, męża też, jestem po usunięciu polipa w grudniu, niepłodność idiopatyczna.. Nie wiem czy Aromek pomoże :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ