X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja mimo własnej owulacji
Odpowiedz

Stymulacja mimo własnej owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patrycja19009 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 lutego, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał ? U mnie do tej pory wszystko okej, mąż też. Niestety ciąży brak. Zaczęłam stymulację mimo własnej owulacji ,czy to ma sens .?

  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 918 448

    Wysłany: 7 lutego, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja19009 wrote:
    Czy ktoś miał ? U mnie do tej pory wszystko okej, mąż też. Niestety ciąży brak. Zaczęłam stymulację mimo własnej owulacji ,czy to ma sens .?

    Tak, lekarze zawsze tak robią dla pewności że owulacja wystąpi i żeby móc przewidzieć kiedy.

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    04.2022 badania nasienia - ciężki wynik - brak plemników w nasieniu
    07.2022 pierwsza wizyta w klinice
    11.2022 - biopsja jąder
    12.2022 - decyzja o inseminacji nasieniem dawcy
    2023 - 4 IUI, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6
    Mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany, zarodków brak 😭
  • tika32 Ekspertka
    Postów: 200 75

    Wysłany: 14 lutego, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja19009 wrote:
    Czy ktoś miał ? U mnie do tej pory wszystko okej, mąż też. Niestety ciąży brak. Zaczęłam stymulację mimo własnej owulacji ,czy to ma sens .?

    A jak jestes stymulowana, co ci przepisal

    👩‍🦰 91
    Niedoczynność Euthyrox 100
    07.2020 histero ok
    Prolaktyna 23.98 w 2020r a 17.90 w 2021r a 28.28 2024r
    AMH 1.96 w 2020r a 1.26 w 2024
    LH 8.43
    FSH 9.73
    DHEA-S 308
    Testosteron 0.34
    4 nie udane inseminacje w Czechach
    ANA ujemny
    MLR 26,3%
    Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy

    Zalecenia od dr Sydor
    5dni przed transferem 1 amp accofil domacicznie, potem1/2 co 3 dni
    5dni przed transferem encorton 7.5
    I intralipid i clexane 40mg

    1procedura wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3dojrzale i tylko jeden 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale nie stety poronienie

    2 procedura maj 2022
    Pobranych 7, 4 dojrzale przestaly sie rozwijac

    Lipiec 2023
    Zaszlam naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni

    Styczen 2024 3 procedura
    7pobrane 4 dojrzale w 3 dobie przestaly sie rozwijać

    🙋88
    Morfologia 5 w 2018r
    Kariotyp prawidlowy
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2191 1209

    Wysłany: 14 lutego, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki stymulacji lekarz ma kontrolę nad cyklem. Jest teoretycznie pewność, że jest pęcherzyk, a czasem dojrzewają nawet 2 co zwiększa szansę.

    Miałaś robione hsg? Z obserwacji na forum, widzę, że jak są podstawowe badania ok to problem leży gdzieś indziej. Bo jakby było wszystko ok to gdzieś do roku współżycia bez zabezpieczeń, celując w czas owulacji, jakaś ciąża powinna się pojawić.

    preg.png
  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 17 lutego, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w tej samej sytuacji, owulacje miałam w każdym cyklu, ostatnio potwierdzałam progesteronem 7 dni po owu. Byłam wczoraj u ginekologa 8 dzień cyklu i nie widać było wg pęcherzyka, powiedział, że może i się pojawi jeszcze, ale i tak za późno na stymulację i od marca zaczynam przygodę z Aromkiem. Też się zastanawiałam czy to ma sens.. U mnie wyniki ok, męża też, jestem po usunięciu polipa w grudniu, niepłodność idiopatyczna.. Nie wiem czy Aromek pomoże :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ