Odpowiedz

SYMFOLIC

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • PaniBe Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś brał ten nowy specyfik? Jakie efekty? Ja mam PCOs i lekarz zalecił suplementację Symfoliciem, by ułatwić zajście.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:03

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co widzę, SymFolic od Inofemu/Inofolicu różni się tym, że ma 2 razy więcej kwasu foliowego więc poczytaj sobie wątek o tych lekach najlepiej ;)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 11:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego