X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Terapia Sildenafilem - BŁAGAM o odpowiedź
Odpowiedz

Terapia Sildenafilem - BŁAGAM o odpowiedź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 20 października 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Od paru dni biorę Sildenafil... Napotykam problem, a mianowicie te tabletki nie rozpuszczają się w pełni. Te resztki tabletek mnie dobiją... Nic ze mnie nie wypływa, nie wyobrażam sobie zbliżenia z czymś takim wewnątrz... :/

    Jak sobie z tym radzicie? Czy mogę zastosować irygację, cokolwiek, czy powinnam to zostawić? Mam dopiero we wtorek wizytę. Czy ten preparat w ogóle bierze się jakoś dłużej? Jak ze stosunkami i.. kurczę, skoro to tak zaśmieca pochwę, ona sama się z tego nie oczyści to czy w ogóle zapłodnienie w takich warunkach ma szansę? Strasznie się martwię :(

    Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 20 października 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też biorę ale globulki specjalnie robione z sildanafilem i u mnie znowu wszystko leci od tej gliceryny . Wszystko mam tłuste ani wkłada ani podpaska się nie trzyma . Jednym słowem masakra . Ale u mnie łądnie się rozpuszczają i trzymam je w lodówce . Myśle że co ma sie wchłonąć to wchłonie i ze spokojem przed kolejnym podaniem możesz zrobić irygacje . Zapewne będziesz je brała do osiągnięcia odpowiedniej grubości endometrium .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 20 października 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź! Muszę następnym razem zapytać lekarza o globulki. Dużo za nie płaciłaś?

    Póki co wspomogłam się żelem intymnym... Sporo dzięki temu wyszło. A we wtorek jak mi zezwoli lekarz na irygację to od razu je zrobię. To jest paskudne... Bleh :/ oby chociaż pomogło i endometrium było rzeczywiście grubsze.

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 20 października 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam koło 60 zł za 20 globulek. U mnie trochę podroslo ale szału nie ma .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 24 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 dc i też nie wzrosło endometrium. Mam brać Sildenafil dalej, ale poprosiłam tym razem o globulki. Mam nadzieję, że jutro będą gotowe :)

    Pęcherzyk za to jak na 11 dc wydaje się całkiem całkiem, bo 11 i 12 mm. Zbyt małe, ale podrosną. Martwi mnie to endometrium... Echhhh :/

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ