X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Termin wystąpienia owulacji przy clostilbegycie
Odpowiedz

Termin wystąpienia owulacji przy clostilbegycie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ogromną prośbę do dziewczyn, które stosowały clostilbegyt na owulację.. w nadchodzącym cyklu zaczynam.. niestety bez monitoringu. Bardzo chciałabym wiedzieć, czy przy stosowaniu tego leku owulacja (jeśli zadziała oczywiście) będzie wcześnie? Mam brać od 5-10 dc po jednej tabletce. Cykle 28-30 dni. O ile mam owulkę to ok 20-21 dc i zastanawiam się kiedy mogę się jej spodziewać po leku.. mąż wraca z delegacji i nie chciałabym, żeby przyjechał za późno ;(

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a dlaczego bez monitoringu? z tego co wiem przy stymulacji powinna być monitorowana owulacja. Pewnie u każdej kobiety inaczej bedzie to wyglądać bo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na lek.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No a dlaczego bez monitoringu? z tego co wiem przy stymulacji powinna być monitorowana owulacja. Pewnie u każdej kobiety inaczej bedzie to wyglądać bo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na lek.

    Niestety nie bardzo mogę sobie pozwolić w tym cyklu, a z uwagi na możliwą obecność męża nie chcieliśmy czekać znów do nie wiadomo kiedy.. w dodatku, że mąż jak wróci musi porobić badania nasienia i hormony do kontroli i wszystko to kasa... przez duże K i jeszcze kilka innych spraw się na to złożyło.. wracam do pracy po dłuższym zwolnieniu.. nie jestem mobilna (zdemolował mi ktoś auto na parkingu ) :( nie dam po prostu rady
    Jak na razie to wyliczyliśmy, że wróci 10-11 dc, jak patrzyłam w galerii wykresów to raczej nie było u nikogo owulacji jeszcze w czasie clo.. może i nam uda się wstrzelić :)

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy 4 cyklach na Clo miałam owu w 17dc, 26dc!!! I teraz czekam, ale będzie max w 18 dc.jak widać, nie ma ustalonej reguły. Brałam CLO między 5-9dc :)

    kita lubi tę wiadomość

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • honey028 Ekspertka
    Postów: 184 86

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam clostilbegyt od 5-9 dc i owulacja była 17-18 dc ale każdy organizm może inaczej zareagować tak że jak mąż będzie wykorzystuj ile się da, mam nadzieję że uda się wstrzelić w termin ;-)

    kita lubi tę wiadomość

    zem3anliv0nwa2qo.png
    16 m-cy 15 cs 6 cykli z clo 1 IUI 04.01.2015 :( 2 IUI 04.02.2015 :(
    16.06.2015 laparo 06.07.2015 beta hcg 57,4
    29.03.2016 Kacperek 👶
    26.06.2019 nowy początek starań 👶
    11cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) a u Was normalnie bez clostilbegytu to miałyście też owulację w tym czasie czy jak było???
    U mnie pęcherzyki rosną ładnie do ok. połowy cyklu.. nawet się pytali na usg czy cykl stymulowany.. ale nie wyłania się dominujący i tak ok 20-21 dc coś tam prawdopodobnie pęka. Owulacja nie jest poprawna.. ani systematyczna dlatego dostałam ten lek.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Mam ogromną prośbę do dziewczyn, które stosowały clostilbegyt na owulację.. w nadchodzącym cyklu zaczynam.. niestety bez monitoringu. Bardzo chciałabym wiedzieć, czy przy stosowaniu tego leku owulacja (jeśli zadziała oczywiście) będzie wcześnie? Mam brać od 5-10 dc po jednej tabletce. Cykle 28-30 dni. O ile mam owulkę to ok 20-21 dc i zastanawiam się kiedy mogę się jej spodziewać po leku.. mąż wraca z delegacji i nie chciałabym, żeby przyjechał za późno ;(


    ja przy 1 tabletce 5-9dc mialam wg owu 18dc ale nie potwierdzone
    pozniej bralam 2 w dnaich 4-8 i owu byla 16dc potwierdzona

    kita lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy może któraś napisać kiedy występowała owulacje przy clo przy cyklach 50/60 dniowych?

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tola2014 wrote:
    czy może któraś napisać kiedy występowała owulacje przy clo przy cyklach 50/60 dniowych?



    ja az tak dlugich nie mam ale srednio mi wypada 35 dni, ale i 43 45 dniowe sie zdarzaly.
    I owulka byla jak pisalam, czyli przyszla wczesniej niz zazwyczaj - cykle z clo byly nieco krótsze ok 30-33 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 19:28

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:14

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na clo miałam 32-34 dni cykle, owulka ok.18 dc. Bez clo długość cykli 35-42 dni.

    kita lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze posty to balsam na moją duszę :) zdąży!! nawet ja @ przyjdzie troszkę wcześniej. Już czuję jej oddech na plecach :)

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tola2014 wrote:
    czy może któraś napisać kiedy występowała owulacje przy clo przy cyklach 50/60 dniowych?
    Wiesz co, przy moich długich cyklach i clo wyglądało to tak
    1 cykl z CLO- owulacja wywołana zastrzykiem w 14 dc.
    2 cykl z CLO- owulacja wywołana zastrzykiem pomiędzy 12-14 dc.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie normalnie cykle ok 33-35dni, owu ok20dc
    po 1/2 clo od 3-7dc cykl 32dni i owu w 16dc

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę clo 3-7 dc, w 11 dc pęcherzyki miały około 23 mm. Ostatnio na monicie w 8dc pęcherzyk miał 16 mm, zatem u mnie owu po clo przyspiesza. W cyklach naturalnych zanim zaczęłam stosować clo, w 15 dc miałam pęcherzyk jeszcze 23 mm. W cyklach gdzie robiłam przerwę od clo, owu też była szybciej, nie tak szybko jak z clo, ale też szybciej, bo około 12 dc był jeszcze pęcherzyk. Dodam, że ja mam zawsze podawany pregnyl. Średnio po 14 dniach od pregnylu przychodzi @. WIęc im szybciej wezmę pregnyl tym cykl się skraca.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Niestety nie bardzo mogę sobie pozwolić w tym cyklu, a z uwagi na możliwą obecność męża nie chcieliśmy czekać znów do nie wiadomo kiedy.. w dodatku, że mąż jak wróci musi porobić badania nasienia i hormony do kontroli i wszystko to kasa... przez duże K i jeszcze kilka innych spraw się na to złożyło.. wracam do pracy po dłuższym zwolnieniu.. nie jestem mobilna (zdemolował mi ktoś auto na parkingu ) :( nie dam po prostu rady
    Jak na razie to wyliczyliśmy, że wróci 10-11 dc, jak patrzyłam w galerii wykresów to raczej nie było u nikogo owulacji jeszcze w czasie clo.. może i nam uda się wstrzelić :)

    U mnie raz była dnia 10 ale ja brałam clo 2-6

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ