Forum Starając się z pomocą medyczną trzymajcie kciuki :)
Odpowiedz

trzymajcie kciuki :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna się owulka, według lekarzy wszystko ok, a nóż się uda?? :) Bardzo bym chciała, to dziwne że od dwóch lat niezmiennie moja nadzieja nie maleje :) Jestem dobrej myśli :))

aisza lubi tę wiadomość

• Aniiusiaaa5 Ekspertka

Wysłany: 13 maja 2014, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzonka:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 maja 2014, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ;) ja też jestem w okolicy owulacji :P
    Najważniejsze, że się nie poddajesz i, że nadzieja nie maleje to już połowa sukcesu ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego