X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

TSH zbijanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dwuletniastaraczka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 lipca 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy miałyście zbijanie TSH przed ciąża i czy po zbiciu udało się wam zajść w ciążę? Jakie wyniki miałyście przed zbiciem i jakie podczas zajścia w ciążę?

    Dwuletniastaraczka
  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 9 lipca 2020, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwuletniastaraczka wrote:
    Cześć dziewczyny, czy miałyście zbijanie TSH przed ciąża i czy po zbiciu udało się wam zajść w ciążę? Jakie wyniki miałyście przed zbiciem i jakie podczas zajścia w ciążę?
    Hej, ja aktualnie jestem na dawce Euthyrox 25 i z 3,24 po 2 tyg. tsh spadło do 0,94.
    W pierwszą ciążę zaszłam przy poziomie tsh 2,21

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • Dwuletniastaraczka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 9 lipca 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój poziom TSH to 2,19 slyszalam żeby najlepiej zbic do poziomu 1,7 conajmniej ale widzę że 2,21 u ciebie też realne i zajście w ciążę...

    Dwuletniastaraczka
  • all Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 21 lipca 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jakie dawki Euthyroxu bierzecie? W maju mialam tsh 3,87, dostałam dawkę 25. Po miesiącu tsh wyniosło 4,37. Podniesiono mi dawkę do 50. Po miesiącu brania 50 tsh wyniosło 4,3. Teraz dostałam dawkę 75, biorę drugi tydzień. Jestem załamana, bo lekarka mówiła, że wynik nie jest duży, szybko powinnam go zbić, a tu nic się nie zmienia mimo zwiększonych dawek :/

  • Morgana Autorytet
    Postów: 475 327

    Wysłany: 30 lipca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie TSH 2,65. Doktorka mówiła, że dobrze byłoby zbić do ok. 1,5. Dostałam Euthyrox 25, biorę go od 2 tygodni i za tydzień będę powtarzać badania tarczycy. Zobaczymy czy coś spadło. :)

    33l. ♀ ➥PCOS
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ