Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕
Odpowiedz

🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕

Oceń ten wątek:
  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Ja dałam radę dotrwać bez spuszczania mleka do końca, ale jak dojechałam do chaty to od razu dostawiałam małego bo ciężko było 😆😂.
    To było karmienie na żądanie ale zadanie mamy 🤣 nie no ja musiałam bo o ile bólowo może bym wytrzymała to u mnie po prostu mleko samo leciało przy długiej przerwie i byłaby impreza skąpana w mleku 🤣

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atkka wrote:
    super, gratulacje. A planujesz dać małego do przedszkola jak się pojawi drugie? Ja wstępnie tak planowałam, ale los nas zaskoczył :) Będę pewnie miała dwójkę w domu i trochę się obawiam jak to będzie :)

    chcielibysmy zeby poszedl jak skonczy 3 latka. 😁

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atkka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    trochę mnie tu nie było. Macierzyństwo pochłonęło mnie doszczętnie :) Pewnie mnie większość nie kojarzy bo trochę czasu minęło odkąd tu ostatnio zaglądałam.
    U mnie na pokładzie naturalny cud. Aktualnie 8 tc :) Sami jesteśmy w szoku, że udało się naturalnie od razu po odstawieniu karmienia. Szczerze nie planowaliśmy tak szybko drugiej ciąży i trochę się boję jak to będzie z dwójką małych dzieci :) Na dodatek zostały nam dwa zarodki.
    A jak tam u was dziewczyny z dwójką maluchów? Dajecie radę? :)
    Pozdrawiam :)

    Po zarodki zawsze możecie wrócić za jakiś czas albo oddać klinice. Ja sobie jakoś nie wyobrażam opieki nad więcej niż jednym dzieckiem na raz, ale wszyscy, których znam i mają większą gromadkę zgodnie twierdzą że jest nawet łatwiej niż z jednym, bo jedno "pilnuje" drugiego. Moja Iga od dwóch tygodni przeżywa jakąś niechęć do innych małych dzieci i za każdym razem jak jesteśmy na placu zabaw albo w sali zabaw i podejdzie do niej inne dziecko to wpada w histerię. Nie wiem o co chodzi, bo chodzimy na place zabaw i do sali zabaw odkąd skończyła pół roku i z widzenia zna te dzieci.
    A z innej beczki byłyście w teatrze małego widza? Ja się zastanawiałam czy nie iść w sobotę, bo zaczynają nowy sezon, ale ja ma być histeria za każdym razem kiedy zbliży się do niej jakiś brzdąc to chyba zrezygnuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Nie napisałam ,że to przez to że późno poszła do przedszkola głównie ,tylko między innymi to wymieniłam o czym koleżanka też wspomniała . Nie raz tu była dyskusja i każdy robi jak uważa z posyłaniem dzieci w jakimś wieku do placówek ,bo nie każdy się odnajdzie siedząc z dzieckiem w domu kilka lat ,a innemu będzie to pasować 😀i każdy ma wybór i to jest też ok😀 oczywiście nie mówię broń Boże ,że dzieci są nieogarnięte bo siedzą w domu z mamami przez 3-4lata😀u niej sama sobie zawiniła tak jak napisałaś , to jest wina rodziców, że wyręczają ,albo dmuchają i chuchają na każdy upadek czy inne rzeczy .

    Ja myślę że to zależy od rodziców, bo jedni mogą pracować na dwa etaty i aktywnie zajmować się dzieckiem, a drudzy nie pracują, ale zamiast się skupić na dziecku to siedzą cały dzień w telefonie/Netflixie/xboxie.
    I co przekażą w genach, bo moja koleżanka za wszelką cenę stara się unikać błędów wychowawczych swoich rodziców, a jej dziecko i tak zachowuje się dokładnie tak jak ona jako dziecko. Nawet się ostatnio z niej śmialiśmy że zawsze obwiniała rodziców o wiele spraw, a to jednak geny 😆

  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jak zwykle Wasza pomoc i rady są nieocenione ❤️
    Podziwiam Was wszystkie za chęć posiadania dziecka tak wcześnie, w sensie dla mnie to wcześnie bo ja bym chciała kolejne jak młoda będzie starsza, może tak 3-4 latka.. ale ja jestem Zosia samosia i dla mnie proszenie kogoś o pomoc przy opiece nie za bardzo wchodzi w grę... 🙄 W sensie to moja blokada, bo mam chętne osoby do pomocy 🫣

    @ zobacz na priv 🙂

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • @ Autorytet
    Postów: 785 529

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Dzięki dziewczyny, jak zwykle Wasza pomoc i rady są nieocenione ❤️
    Podziwiam Was wszystkie za chęć posiadania dziecka tak wcześnie, w sensie dla mnie to wcześnie bo ja bym chciała kolejne jak młoda będzie starsza, może tak 3-4 latka.. ale ja jestem Zosia samosia i dla mnie proszenie kogoś o pomoc przy opiece nie za bardzo wchodzi w grę... 🙄 W sensie to moja blokada, bo mam chętne osoby do pomocy 🫣

    @ zobacz na priv 🙂


    Zobaczyłam :)

    Ja 41 lat
    On 43 lata

    luty 2021 - IUI - nieudana
    kwiecień 2021 - IUI - nieudana

    Marzec 22:
    - Punkcja - 11 pobranych/8 dojrzałych/7 zapłodnionych
    - 5 blastek - witryfikacja:
    * 5 dniowe - 4AB, 4BB
    * 6 dniowe - 4BA, 4BB, 4BB

    Kwiecień 2022
    IMSI 5 dniowa blastka AB
    13dpt<0.100

    Czerwiec 2022
    - transfer 23.06.2022
    8dpt - 59,5; 11dpt-535; 13dpt-358; 15dpt-964; 18dpt-3187; 25dpt-33 753
    - 28 dpt - jest serduszko :)

    29.08.2022 I prenatalne
    24.10.2022 II prenatalne - będzie dziewuszka :)
    09.01.2023 III prenatalne
    06.03.2023 CC - córcia :) 57 cm 3640 g

    23.05.2025 - syn - [*] 19 tc - Zespół Edwardsa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    Po zarodki zawsze możecie wrócić za jakiś czas albo oddać klinice. Ja sobie jakoś nie wyobrażam opieki nad więcej niż jednym dzieckiem na raz, ale wszyscy, których znam i mają większą gromadkę zgodnie twierdzą że jest nawet łatwiej niż z jednym, bo jedno "pilnuje" drugiego. Moja Iga od dwóch tygodni przeżywa jakąś niechęć do innych małych dzieci i za każdym razem jak jesteśmy na placu zabaw albo w sali zabaw i podejdzie do niej inne dziecko to wpada w histerię. Nie wiem o co chodzi, bo chodzimy na place zabaw i do sali zabaw odkąd skończyła pół roku i z widzenia zna te dzieci.
    A z innej beczki byłyście w teatrze małego widza? Ja się zastanawiałam czy nie iść w sobotę, bo zaczynają nowy sezon, ale ja ma być histeria za każdym razem kiedy zbliży się do niej jakiś brzdąc to chyba zrezygnuje.

    Może jakieś dziecko ją przewróciło i się przestraszyła, albo chciało jej zabrać zabawkę. Na takim przedstawieniu to chyba interakcje między dziećmi są mniejsze niż na placu zabaw. Ja bym zobaczyła, najwyżej wyjdziesz w trakcie jak by było źle 🤪.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Może jakieś dziecko ją przewróciło i się przestraszyła, albo chciało jej zabrać zabawkę. Na takim przedstawieniu to chyba interakcje między dziećmi są mniejsze niż na placu zabaw. Ja bym zobaczyła, najwyżej wyjdziesz w trakcie jak by było źle 🤪.

    Właśnie nie, bo ona ogólnie jak jesteśmy po za domem (naszym albo dziadków) to jest non stop bardzo bardzo blisko mnie więc wszystko widzę. Rzeczywiście spadła ostatnio z krzesła, ale to u nas w domu jak byłyśmy same i z zabawki na placu zabaw - ale też wtedy nikogo koło nas nie było, poprostu nagle postanowiła z niej zeskoczyć i nie zdążyłam jej złapać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę wyjść na skąpca, ale bilet dla naszej trójki to 3 x 55zł to trochę szkoda jakbyśmy mieli po pięciu minutach stamtąd uciekać 😅

    https://teatrmalegowidza.pl/event/slm_10-08-2024_10-20/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    Właśnie nie, bo ona ogólnie jak jesteśmy po za domem (naszym albo dziadków) to jest non stop bardzo bardzo blisko mnie więc wszystko widzę. Rzeczywiście spadła ostatnio z krzesła, ale to u nas w domu jak byłyśmy same i z zabawki na placu zabaw - ale też wtedy nikogo koło nas nie było, poprostu nagle postanowiła z niej zeskoczyć i nie zdążyłam jej złapać.

    No to może po prostu taki etap. Mój też spadł mi z krzesła ostatnio 😅.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    Nie chcę wyjść na skąpca, ale bilet dla naszej trójki to 3 x 55zł to trochę szkoda jakbyśmy mieli po pięciu minutach stamtąd uciekać 😅

    https://teatrmalegowidza.pl/event/slm_10-08-2024_10-20/

    Całkowicie rozumiem. To już dużakwota.

  • Dziuba1339 Autorytet
    Postów: 2154 1824

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    Nie chcę wyjść na skąpca, ale bilet dla naszej trójki to 3 x 55zł to trochę szkoda jakbyśmy mieli po pięciu minutach stamtąd uciekać 😅

    https://teatrmalegowidza.pl/event/slm_10-08-2024_10-20/
    Przeczytałem plan tego wydarzenia i to Ty musisz wiedzieć co Twoje dziecko lubi i czy mu się spodoba 😀 u nas by raczej takie wyjście nie przeszlo, moje dziecko nie umie się na niczym skupić dłuższą chwilę i woli chodzić własnymi ścieżkami niż podążać za grupa...

  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga my byliśmy w teatrze na baby scenie i było super! Nie mogę się doczekać, aż u nas będzie nowy sezon.

    Dziewczyny jakie macie książeczki na topie?
    Jenny jaką kupiłaś do poznawania kolorów?

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziuba1339 wrote:
    Przeczytałem plan tego wydarzenia i to Ty musisz wiedzieć co Twoje dziecko lubi i czy mu się spodoba 😀 u nas by raczej takie wyjście nie przeszlo, moje dziecko nie umie się na niczym skupić dłuższą chwilę i woli chodzić własnymi ścieżkami niż podążać za grupa...
    U nas to samo . Nie wyobrażam sobie moje dziecka na takim wydarzeniu 🤣

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziuba1339 wrote:
    Przeczytałem plan tego wydarzenia i to Ty musisz wiedzieć co Twoje dziecko lubi i czy mu się spodoba 😀 u nas by raczej takie wyjście nie przeszlo, moje dziecko nie umie się na niczym skupić dłuższą chwilę i woli chodzić własnymi ścieżkami niż podążać za grupa...

    My już chodziliśmy i ona uwielbia, ale ostatnio histerycznie reaguje jak podchodzi do niej małe dziecko. Dorośli i nastolatkowie są ok, ale jej rówieśnicy muszą się trzymać z daleka, a to nie jest taki tradycyjny teatr ze sobie usiądziemy z nią na kolanach tylko takie zajęcia sensoryczne gdzie dzieci wchodzą ze sobą w interakcje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Dżoaniks napisałam na prv lukniesz proszę 😊

    Hejka, napisałam ci wiadomość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    Iga my byliśmy w teatrze na baby scenie i było super! Nie mogę się doczekać, aż u nas będzie nowy sezon.

    Dziewczyny jakie macie książeczki na topie?
    Jenny jaką kupiłaś do poznawania kolorów?

    Moja mama często kupuje w 🐞 jak są w promocji takie z otwieranymi okienkami albo śpiewające. Ja w sumie też je lubię, bo mogę się zająć sobą, a mała sobie je ściąga z regału i przegląda 🤗 Tylko jeszcze nie opanowała odkładania na miejsce.
    Hitem jest też kuchenka z Lidla, bo ma dużo włączników tylko drzwi się trochę ciężko otwierają i na początku się uderzała nimi.

    izaz123, kid_aa lubią tę wiadomość

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 6 sierpnia 2024, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    Iga my byliśmy w teatrze na baby scenie i było super! Nie mogę się doczekać, aż u nas będzie nowy sezon.

    Dziewczyny jakie macie książeczki na topie?
    Jenny jaką kupiłaś do poznawania kolorów?
    U nas kicia kocia I nunus z okienkami i jano I wito.
    Ale tez juz bym się zaopatrzyła w coś nowego bo ile można jedno a to samo czytać 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2024, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    U nas kicia kocia I nunus z okienkami i jano I wito.
    Ale tez juz bym się zaopatrzyła w coś nowego bo ile można jedno a to samo czytać 😅

    Takie popularne polecam używane z skupszopa, są dużo tańsze i w lepszej jakości niż olx czy marketplace.

    kid_aa lubi tę wiadomość

  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 7 sierpnia 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    Iga my byliśmy w teatrze na baby scenie i było super! Nie mogę się doczekać, aż u nas będzie nowy sezon.

    Dziewczyny jakie macie książeczki na topie?
    Jenny jaką kupiłaś do poznawania kolorów?
    U nas z książeczek teraz na topie są z Akademii Mądrego Dziecka seria niesamowity spacer z ruchomymi elementami. Śliczne są 😊

    kid_aa lubi tę wiadomość

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
‹‹ 1963 1964 1965 1966 1967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ