X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ujastek Kraków Opinie
Odpowiedz

Ujastek Kraków Opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam. Za 6 dni mam mieć laparoskopie na ujastku. Czytałam trochę opinie i są różne. Czy któraś z was miała tak wykonywany zabieg?
    Dzwoniłam pytać czy nakluwaja jajniki spytała z jakiego powodu laparo a ja że niepłodność nie wiem czy dobrze to ujelam no nic ale powiedzieli że nie , że nie naruszają. No to co robią? Oglądają tylko? A jak jest jakiś problem? Stresuje się trochę że spartacza sprawę. Ja mam pcos więc nakluwanie byloby idealnym rozwiązaniem. Jak u was to wyglądało?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie miałam laparo w Krakowie (ale leczyłam sie u lekarza w Karakowie) ale dziwi mnie jedno że lekarz kierujący Ci o wszystkim nie powiedział... Ja jak dostałam skierowanie na laparo to na wizycie lekarz mi wszystko wyjaśnił że sprawdzą czy nie mam endometriozy jakichś zrostów w brzuchu itp. i że jak coś znajdą usuną. Ogólnie krótko mówiąc wiedziałam że szukać będą nieprawidłowości i jak coś najdą to mieli naprawić. Miałam to szczęście że "byłam tam czysta" więc nie mieli roboty ale jajniki mi ponakłuwali twierdząc po zabiegu że będą lepiej pracować chciaż lekarz prowadzący nie miał do moich jajników zastrzażeń.
    A i jeszcze spr. mi drożność bo miesiąc wcześniej miałam udrażniany jajowód od strony macicy i w razie jakby nadal był niedrożny od strony brzucha mieli udrożnić ale nie było potrzeby bo już byłam całkowicie drożna.
    Kochana życzę Ci powodzenia :) i szybkiego porządanego efektu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ordynator nie mówił za wiele a ja ze stresu nie pytałam. No nic. W środę jak się zgłosze do szpitala zapytam na czym będzie to wszystko polegać. Dzięki za odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi jaka była przyczyna niepowodzeń? Długo się staraliście? Ile po laparo udało się?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ