Forum Starając się z pomocą medyczną Usunięcie przegrody
Odpowiedz

Usunięcie przegrody

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trini87 Koleżanka

Wysłany: 15 listopada 2020, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam przegrodę całkowitą i prawdopodobnie też dzięki temu brak ciąży :( Mój lekarz z Invimedu nic prawie nie mówi, mam wrażenie, że nie jestem wtajemniczona w plan. Nie wiem czy usuwać przegrodę już czy nie.
    Poszlam do Invicty a tu od razu bez problemu mozemy robić zabieg. Tyle, że cena powala... Miała lub ma któraś podobną sytuację?? U faceta też klops z wynikami. :( Mamy dziś jechać po tabletki ale cena... 700zl za komplet.

• Trini87 Koleżanka

Wysłany: 22 listopada 2020, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie ma takiego problemu?

• Martynkowo Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2020, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trini87 wrote:
    Hej, mam przegrodę całkowitą i prawdopodobnie też dzięki temu brak ciąży :( Mój lekarz z Invimedu nic prawie nie mówi, mam wrażenie, że nie jestem wtajemniczona w plan. Nie wiem czy usuwać przegrodę już czy nie.
    Poszlam do Invicty a tu od razu bez problemu mozemy robić zabieg. Tyle, że cena powala... Miała lub ma któraś podobną sytuację?? U faceta też klops z wynikami. :( Mamy dziś jechać po tabletki ale cena... 700zl za komplet.
    Ja miałam podejrzenie przegrody. Ale lekarz powiedział ze przed ciąża trzeba ja koniecznie usunąć jeśli by wyszła, bo nie donoszę ciąży.

13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

Synuś ❤️👦
    p19usek24art3ahx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego