Odpowiedz

Visanne a tsh

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 22 lutego 2016, 22:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy Visanne ma wpływ na poziom tsh?? W listopadzie mialam już dość ładny wynik tsh 1,8 . Od 17 stycznia biorę Visanne i wynik mialam 3,3. Dziś znów badalam i wyszło mi 4,5. W sobotę idę do endokrynologa i mam nadzieję ze coś się dowiem

 • szurusiowa Autorytet
  Postów: 713 946

  Wysłany: 23 lutego 2016, 08:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co ja wiem to Nie ma wpływu bo nie zawiera estrogenu, a to właśnie estrogen zwiększa zapotrzebowanie na tyroksyne. Ale najlepiej będzie jak się skonsultujesz.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 08:05

  dqprdf9ht0yzzy3d.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 lutego 2016, 10:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kurcze to co się dzieje że tak idzie w górę ? :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego