Forum Starając się z pomocą medyczną Wąska i mała szyjka macicy
Odpowiedz

Wąska i mała szyjka macicy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Selina Autorytet

Wysłany: 17 września 2018, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u którejś z Was zdiagnozowano taki problem/budowę? Jeśli tak, to czy lekarze twierdzili, że może być jakaś przeszkodą w zajściu w ciążę?
    Ja pierwszy raz usłyszałam o tym ponad rok temu podczas hsg jak Pani dr nie mogła założyć cewnika i trochę się namordowala zanim znalazła odpowiedni. Ona twierdziła, że to żaden problem tylko tak mam. Kilku innych lekarzy później też nie widziało przeszkody w tym. Później dopiero usłyszałam ,że może to być wina przebytej ureaplasmy i że porpostu są tam zrosty, które możliwie, że uda się usunąć podczas histeroskopii. Przez wejście jak szpileczka (jak to jeden dr powiedział), może dostawać się do środka mniejsza ilość nasienia a mąż szałowych wyników nie ma tzn spora ilość, ale ruchliwość spadła na 14%.
    Czy któraś miała może poszerzana szyjkę podczas histero lub innego zabiegu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ