Forum Starając się z pomocą medyczną Wąska i mała szyjka macicy
Odpowiedz

Wąska i mała szyjka macicy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Selina Autorytet
  Postów: 8934 3424

  Wysłany: 17 września 2018, 10:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy u którejś z Was zdiagnozowano taki problem/budowę? Jeśli tak, to czy lekarze twierdzili, że może być jakaś przeszkodą w zajściu w ciążę?
  Ja pierwszy raz usłyszałam o tym ponad rok temu podczas hsg jak Pani dr nie mogła założyć cewnika i trochę się namordowala zanim znalazła odpowiedni. Ona twierdziła, że to żaden problem tylko tak mam. Kilku innych lekarzy później też nie widziało przeszkody w tym. Później dopiero usłyszałam ,że może to być wina przebytej ureaplasmy i że porpostu są tam zrosty, które możliwie, że uda się usunąć podczas histeroskopii. Przez wejście jak szpileczka (jak to jeden dr powiedział), może dostawać się do środka mniejsza ilość nasienia a mąż szałowych wyników nie ma tzn spora ilość, ale ruchliwość spadła na 14%.
  Czy któraś miała może poszerzana szyjkę podczas histero lub innego zabiegu?

  Koniec starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego