X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wiesiolek+Kwas foliowy+ castagnus+inozytol
Odpowiedz

Wiesiolek+Kwas foliowy+ castagnus+inozytol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co sądzicie o takim połaczeniu? w dawkach:
    -wiesiolek tylko ile? na opakowaniu pisze 1-2 tabletki 3 razy dziennie, jak Wy bierzecie?
    -castagnus x2
    -kwas foliowy 400 mg
    -inozytol 500mg x2

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 17 września 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiolek tylko do owulacji. Najlepiej w dawce ok 1000mg. Kwas foliowy dobra dawka, inozytol rownie...castagnus? masz podwyzszona prolaktyne? nie jestem zwolenniczka castagnusa niestety u mnie namieszal.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ