X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław,gdzie można zrobić wymaz z pochwy?
Odpowiedz

Wrocław,gdzie można zrobić wymaz z pochwy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nie jestem z Wrocławia i nie orientuję się gdzie mogłabym zrobić wymaz z pochwy :-( możecie mi polecić takie miejsce i ile to mniej więcej kosztuje

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w invimedzie, można chyba tez w dolmed z tego co się dowiadywałam. Koszt Ok 50 zł chyba, nie wiem bo zawsze kilka badań robiłam na raz

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam w diagnostyce na Opolskiej, gdyz mieli czynne do wieczora,placilam z pobraniem ok 60 zl. W Klinice na Grobli robią na nfz, czeka sie ok tygodnia.

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam w Alabie na Nauczycielskiej, ceny nie znam bo robiłam wtedy dużo różnych wymazów ale to jedno z tańszych miejsc było jak szukałam

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ