Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław lekarz ginekolog lub klinika niepłodności
Odpowiedz

Wrocław lekarz ginekolog lub klinika niepłodności

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marzena1988 Koleżanka
  Postów: 148 8

  Wysłany: 10 października 2018, 19:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam podzielcie się który ginekolog lub klinika niepłodności pomogła wam w zajęciu w upragnioną ciążę. Muszę się do kogoś wybrać a nie wiem do kogo może mi w tym pomożecie pisząc swoje doświadczenie z lekarzami i klinikami z Wrocławia

  Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
 • Magkb Autorytet
  Postów: 394 219

  Wysłany: 10 października 2018, 20:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja korzystałam z Invimedu. Lekarza nie polecę, bo mój juz tam nie pracuje. Jestem bardzo zadowolona bo udało sie za 1 razem INvitro

  o1489vvjvnnzrzny.png
 • Klara Wysocka Autorytet
  Postów: 1009 560

  Wysłany: 10 października 2018, 21:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja jestem pacjentką Invimedu - polecam, choć nie mam porównania, bo nie uczęszczałam do innych Klinik. Do tej wybrałam się z polecenia i nie mam póki co zastrzeżeń.

  IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
  mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ