X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław lekarz ginekolog lub klinika niepłodności
Odpowiedz

Wrocław lekarz ginekolog lub klinika niepłodności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 10 października 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam podzielcie się który ginekolog lub klinika niepłodności pomogła wam w zajęciu w upragnioną ciążę. Muszę się do kogoś wybrać a nie wiem do kogo może mi w tym pomożecie pisząc swoje doświadczenie z lekarzami i klinikami z Wrocławia

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 10 października 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystałam z Invimedu. Lekarza nie polecę, bo mój juz tam nie pracuje. Jestem bardzo zadowolona bo udało sie za 1 razem INvitro

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 10 października 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pacjentką Invimedu - polecam, choć nie mam porównania, bo nie uczęszczałam do innych Klinik. Do tej wybrałam się z polecenia i nie mam póki co zastrzeżeń.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ