X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrogość śluzu
Odpowiedz

Wrogość śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PolaMinka Autorytet
    Postów: 374 151

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem ciekawa jakie są Wasze historie po uzyskaniu wyniku PCT wskazującego na wrogość śluzu? Jak podchodzą do tego Wasi lekarze- robi się jeszcze to badanie czy odchodzi od tego, miarodajne czy nie miarodajne? Czy Wasi lekarze drążyli skąd taki wynik- robiłyście dalej jakieś badania w tym kierunku? A może są tu takie, które pomimo takiego wyniku zaszły? W pierwszej kolejności nie mogłam pogodzić się z wynikiem. Mam PCO, M ma słabe żołnierzyki więc załamałam się jak doszło to. Potem oswoiłam się z myślą, że tylko IUI. A teraz z posiewu z szyjki przed HSG wyszły mi e.coli i zastanawiam się czy to nie miała wpływu na PCT. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?

    Pozdrawiam

    b71c39983e8062f47b2c9285f223e4ae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc. tez mam wrogi sluz. przeszlam 4 nieudane iui, 3 transfery invitro 2 zakonczone poronieniem. jak zmienialam klinike to lekarz zlecil posiew nasienia u meza (pierwszy raz w zyciu) i tak naprawde pierwszy cykl naturalny oczekujac na kolejny transfer zaszlam w ciaze naturalnie.
    dlatego nic straconego :-)

    bhywanlil4ktaodk.png
  • PolaMinka Autorytet
    Postów: 374 151

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuciak wrote:
    czesc. tez mam wrogi sluz. przeszlam 4 nieudane iui, 3 transfery invitro 2 zakonczone poronieniem. jak zmienialam klinike to lekarz zlecil posiew nasienia u meza (pierwszy raz w zyciu) i tak naprawde pierwszy cykl naturalny oczekujac na kolejny transfer zaszlam w ciaze naturalnie.
    dlatego nic straconego :-)
    Kuciak a czy mężowi wyszło coś z tego posiewu? My M posiewu nie robiliśmy lekarz od razu kazał nam na coli leczyć się razem.

    Gratuluje Ci z całego serducha. Jaka to musiała być radość po tym co przeszliście.

    b71c39983e8062f47b2c9285f223e4ae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyszly teraz nie pamiętam, które. Tez leczylismy sie razem.

    bhywanlil4ktaodk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ