Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrogość śluzu - badanie
Odpowiedz

Wrogość śluzu - badanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 15:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła to badanie?
    Ogólnie - gdzie, za ile, o co w tym wszystkim chodzi?? Jak to ugryźć?
    Jeśli badanie wyszło hmm pozytywne, to jak wyglądało 'leczenie'? Czy jest długotrwałe?
    No i kończąc, czy któraś z was miała wrogi śluz i zaszła w ciążę?

f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Jvm Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2018, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła to badanie?
    Ogólnie - gdzie, za ile, o co w tym wszystkim chodzi?? Jak to ugryźć?
    Jeśli badanie wyszło hmm pozytywne, to jak wyglądało 'leczenie'? Czy jest długotrwałe?
    No i kończąc, czy któraś z was miała wrogi śluz i zaszła w ciążę?
    Ja robiłam w invicta, nie pamiętam dokładnie za ile, ale coś koło 120-150 złotych. Badanie polega na tym, że około osiem godzin po stosunku polozna pobiera wymaz z pochwy i badają ile plemników przeżyło w śluzie. U mnie wyszedł ok, gdyby wyszedł źle jest to wskazanie do inseminacji. Chociaż czytałam historie dziewczyn co mają dwójkę dzieci pocZetych naturalnie przy wrogim śluzie.

• Frufru Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2018, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę o tym pomyśleć... Ciekawi mnie ten temat, ale niestety na forum nie znalazłam za wiele informacji.
    Chciałaby 'poznać' dziewczyny które się z tym borykały...

f2wl4z179qh7gg9w.png
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
  • Jvm Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2018, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz możliwość to zrób te badania i nie martw się na zapas. Ja też mam wszystkie wyniki dobre i przed każdym kolejnym badaniem myślałam "skoro przez tyle czasu nie zaszlam to na pewno wrogość śluzu/ niedrożne jajowody" itp. a potem się okazywało, że wszystko jest ok.

• Frufru Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2018, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    głupio to zabrzmi, ale czasem bym wolała mieć namacalny problem... wiedzieć że to jest TEN problem i móc walczyć...

f2wl4z179qh7gg9w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego