X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wspomaganie lekami w czasie staran o dzidziusia
Odpowiedz

Wspomaganie lekami w czasie staran o dzidziusia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dlugo staracie sie o dziecko za pomoca "dopalaczy" ?

  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bedzie moj trzeci cykl z clo + pregnyl + luteina. Za kazdym razem widac dominujace jajeczko ,sluzowka super, dostaje zastrzyk ,w nastepnym dniu skrecam sie z bolu kiedy pecherzyk peka,przytulanki,pozniej luteina dopochwowo i czekanie...Jak to wyglada u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie zaczelam 3 cykl z clo + dupek 2 pierwsze miałam na przelomnie(grudzien/styczen) pozniej 3 cykle przerwy i teraz znow

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam pierwszy cykl z clo + luteina.
    Wczesniej byl jeden cykl bez dopalaczy-ciaza biochemiczna, pozniej cykl z duphastonem- zero efektow, pozniej cykl z luteina- beta hcg-5,41 i po dwoch dniach @.
    Zobaczymy co przyniesie clo + luteina...

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 cykl z dostinexem i 2 cykl z duphastonem. Zobaczymy czy to wystarczy..

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 13 miesięcy bez dopalaczy, niestety bez efektów, teraz 3 cykl z clo i drugi z pregnylem ... jak to mówią do trzech razy sztuka ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • rotaszek Znajoma
    Postów: 29 11

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynam 2 cykl clo + luteina. Oprócz tego od września'13 biorę bromka i leczę się na niedoczynność tarczycy (hashimoto)wiec łykam też letrox.

    Na razie cisza... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ostatni dzień duphastonu czyli 2 cykl z nim za mną.. dzisiaj też ostatni w tym miesiącu dostinex więc już 3 miesiąc z nim za mną.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ