Forum Starając się z pomocą medyczną Wybór kliniki i lekarza
Odpowiedz

Wybór kliniki i lekarza

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Imiępiękna Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 9 grudnia 2020, 16:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam stoję właśnie przed ważnym wyborem a nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać. Dostałam namiary od lekarza na dwóch dokt. z placówek:
  Dr.Paweł kuć z kliniki Bocian z Warszawy
  a
  Profes. Piotr Laudański z Kliniki OviKlinika
  Czy miałyście może doświadczenie z tymi lekarzami i mogłybyście podzielić się opinią na ich temat. Szczerze dziękuje za pomoc i odpowiedzi :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego