X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wynik biocenozy (czystości) przed HSG POMOŻCIE ..
Odpowiedz

Wynik biocenozy (czystości) przed HSG POMOŻCIE ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 23 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem zapisana na HSG za tydzień, dzisiaj odebrałam wyniki czystości pochwy wymagane do tego badania i tam czytam:
    Lactobacillus spp. średnio-liczny
    Ziarenkowce G+ brak
    Pałeczki G- brak
    Clue - Cells brak
    Grzyby drożdżopodobne brak
    Leukocyty 1-3 w polu widzenia
    no i to co mnie zastanawia:
    pałeczki G+ dość liczne.

    Próbuje znależć coś w necie na ten temat ale nic nie jest jednoznaczne, ale może Wy wiecie czy te pałeczki G+ oznacza infekcję? Lekarz nie napisał nietstey swojego komentarza na badaniu.

    Jak znowu ominie mnie HSG to chyba się załamię ... (do tej pory cały czas przesuwał mi się cykl i tak było przez pół roku, a teraz cykl wyszedł idealnie z terminem badania). Dlatego porosze kto wie, niech napisze.

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa pałeczki gramm dodatnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Bakterie_Gram-dodatnie lekarz musi zdecydowac czy zakwalifikuje do hsg.

  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leukocyty z tego co się orientuję tez mogą świadczyć o jakimś stanie zapalnym - koniecznie spytaj lekarza o to.
    Dokładnie rozumiem Twój ból - ja mam to samo, cały czas coś odwleka to badanie. Napisz co powiedział Ci lekarz i czy zezwolił na hsg?

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ