X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wyniki po kriotransferze
Odpowiedz

Wyniki po kriotransferze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 2 lipca 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szayesta wrote:
    Cześć. Opiszę krótko i zwięźle. Po raz pierwszy podeszłam do in vitro w ubiegłym roku, ale transfer musiał zostać odroczony że względu na ryzyko hilerstymulacji. I tak się odroczył kilka miesięcy, bo wiecie, praca, wyjazdy itp. Do brzegu: W środę miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Dziś (sobota) miałam weryfikację. I niestety wyniki wyglądają tak: estradiol 790, progesteron 18 i co najgorsze bhcg 0,2. Lekarz zalecił branie leków jak do tej pory i sprawdzenie w dniu spodziewanej @. Ale jak czytałam na tym forum te wyniki są za niskie. Czy to oznacza, że się nie udało, a lekarz to chce ciągnąć tylko dla pewności? Czy może, któraś z Was miała takie słabe wyniki na weryfikacji, a się udało? Nie wiem czy brać leki i czekać czy to już "po zawodach" i mogę sobie darować. Dodam, że to na cyklu sztucznym wszystko.

    Ale to przecież dopiero 3dpt to normalne że nic nie wyszło jeszcze moim zdaniem.

    Susannah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pocieszenie. Tylko, skoro to normalne (tak na logikę) to czemu lekarze chcą to badać? Zwariować można!

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 2 lipca 2022, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szayesta wrote:
    Dzięki za pocieszenie. Tylko, skoro to normalne (tak na logikę) to czemu lekarze chcą to badać? Zwariować można!

    No ja właśnie tego nie rozumiem. Niektóre kliniki chcą taka weryfikację 3dpt. Nie ma prawa wyjść cokolwiek.... U mnie zagnieżdżanie blastki było w 4,5 dpt - miałam bol okresowy pomimo no spy, magnezu, relanium i atosibanu. W 6dpt beta wyszła 50. Także na spokojnie, najwcześniej powinno coś wyjść w 6,7dpt ale to też nie regula. Nie raz na forum zdarza się że dopiero w 8dpt coś wychodzi. Spokojniez zrelaksuj się- póki co wszystko dobrze :-)
    Ps dobrze rokująca ciąża jest kiedy w 10dpt masz trzycyfrowy wynik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2022, 11:05

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 2 lipca 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szayesta wrote:
    Czasem mam wrażenie, że więcej właśnie z forum od bardziej doświadczonych mogę się dowiedzieć niż od lekarza😅 Chociaż wiadomo lepiej pewnie nic nie czytać, stosować się do wytycznych i co ma być to będzie. Bo z forum wychodzi tak, że estradiol powinien być 1000, progesteron 20, no i beta więcej niż 5. Więc na logikę wszystko mam za niskie. W każdym razie dzięki za wskazówki! Będę sie starała o tym nie myśleć i żyć jak do tej pory 🤗

    Niekoniecznie, są lekarza w tym mój którzy twierdzą że estradiol powinien być 200 i ja na takim zaszlam w ciążę. Powodzenia! 💚❤️🍀🤞

  • Susannah Autorytet
    Postów: 2297 3834

    Wysłany: 2 lipca 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szayesta wrote:
    Dzięki za pocieszenie. Tylko, skoro to normalne (tak na logikę) to czemu lekarze chcą to badać? Zwariować można!

    Przypuszczam, że badania 3dpt są na wewnętrzne statystyki kliniki tylko i wyłącznie, bo na pewno nie po to, aby stwierdzić efekt transferu. Taki bezpieczny i pewny termin na badanie to 7dpt.

    Edit: Progesteron masz w porządku, a jeśli to cykl sztuczny to nawet bardzo w porządku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2022, 16:12

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦

    Czekają na nas ❄❄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ