Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 3 kwietnia, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Weteranki,
    Już dziś, z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych, chciałabym Wam życzyć odnalezienia chwili wytchnienia, spokoju, czasu spędzonego z bliskimi osobami. Niech ten czas będzie dla Nas okazją do zatrzymania się i docenienia tego co ważne.
    Wesołych świąt 🐣🐥🐇🍀

    just_a_girl, Mq1991, Muczylando, merci, Nessie, Szopka, sylstaa, Hope85, evcix84, Mary27, MagdaLena88, Anka84, Linka89, Paula24, Karolaaas, Mery0211, Lorii, Lajla87_87 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 567 1027

    Wysłany: 4 kwietnia, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny zdrowych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych 🐥🐇💕

    Szopka, Milagro ❤️‍🩹, Hope85, Mary27, Anka84, Paula24, Karolaaas, Mery0211 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 4 kwietnia, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ♥️ zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkiej nocy 🫂 wyciszcie się i wróćcie po tych Świętach z podwójną siłą do walki o największe marzenie ♥️🐣

    Szopka, Milagro ❤️‍🩹, Hope85, Mary27, Anka84, evcix84, Karolaaas, Mery0211 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknych świąt Dziewczyny! 🐣🌻🐰

    Mq1991, Mary27, Milagro ❤️‍🩹, Hope85, Anka84, evcix84, Paula24, Karolaaas, Mery0211, Hania2010 lubią tę wiadomość

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 4 kwietnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też życzę wam Dziewczyny spokojnych, radosnych Świąt. Niech ten czas w gronie rodziny da każdej siły do dalszej walki ❤️🐣

    Mq1991, Milagro ❤️‍🩹, Hope85, Anka84, evcix84, Linka89, Paula24, Karolaaas, Mery0211 lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 6 kwietnia, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dla nas te święta były wyjątkowo gorzkie, jedyny zarodek z procedury się nie przyjął, beta w piątek 0.. Nie wiem czy serca mogą pęknąć dwa razy, myślałam, że nie, ale..
    Cała procedura poszła tragicznie, na 13 komórek zapłodniła się jedna, zarodek trzydniowy udało się transferować na świeżo, ale w 8dpt beta 0. Jeszcze w czwartek dwa testy wyszły nam pozytywnie, zaczęłam się cieszyć, a w piątek beta 0. Brak mi słów, boli mnie wszystko, czuję totalne niezrozumienie i złość. To była nasza ostatnia procedura bo wykorzystaliśmy wszystkie plemniki zamrożone, więcej nie mamy.
    Wiedzieliśmy, że to będzie trudne, bo kończy naszą drogę w staraniach o dziecko, ale ja nie mogę się z tym pogodzić, nie umiem. Nie umiem cieszyć się z ciąż innych osób, bo pytam czemu to nie ja? Potrafię tylko współodczuwać bol, kiedy innym się nie udaje. Boję się, że będę musiała powiedzieć sobie prosto w twarz, że drugi raz mama nie zostanę, strasznie się tego boję, uciekam myślami od tej procedury, udaje przed samą sobą że życie jakoś płynie.
    Mimo wszystkiego bardzo trzymam za Was kciuki, za cierpliwość, wytrwałość, i żeby na końcu zaświeciło dla Was słońce.

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 6 kwietnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ememm wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dla nas te święta były wyjątkowo gorzkie, jedyny zarodek z procedury się nie przyjął, beta w piątek 0.. Nie wiem czy serca mogą pęknąć dwa razy, myślałam, że nie, ale..
    Cała procedura poszła tragicznie, na 13 komórek zapłodniła się jedna, zarodek trzydniowy udało się transferować na świeżo, ale w 8dpt beta 0. Jeszcze w czwartek dwa testy wyszły nam pozytywnie, zaczęłam się cieszyć, a w piątek beta 0. Brak mi słów, boli mnie wszystko, czuję totalne niezrozumienie i złość. To była nasza ostatnia procedura bo wykorzystaliśmy wszystkie plemniki zamrożone, więcej nie mamy.
    Wiedzieliśmy, że to będzie trudne, bo kończy naszą drogę w staraniach o dziecko, ale ja nie mogę się z tym pogodzić, nie umiem. Nie umiem cieszyć się z ciąż innych osób, bo pytam czemu to nie ja? Potrafię tylko współodczuwać bol, kiedy innym się nie udaje. Boję się, że będę musiała powiedzieć sobie prosto w twarz, że drugi raz mama nie zostanę, strasznie się tego boję, uciekam myślami od tej procedury, udaje przed samą sobą że życie jakoś płynie.
    Mimo wszystkiego bardzo trzymam za Was kciuki, za cierpliwość, wytrwałość, i żeby na końcu zaświeciło dla Was słońce.

    Bardzo mi przykro 😞😞 mocno przytulam, i doskonale rozumiem, jak to jest nie móc cieszyć się z ciąż, tym bardziej jak "wypada" pokazać choć trochę entuzjazmu.

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 7 kwietnia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ememm wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dla nas te święta były wyjątkowo gorzkie, jedyny zarodek z procedury się nie przyjął, beta w piątek 0.. Nie wiem czy serca mogą pęknąć dwa razy, myślałam, że nie, ale..
    Cała procedura poszła tragicznie, na 13 komórek zapłodniła się jedna, zarodek trzydniowy udało się transferować na świeżo, ale w 8dpt beta 0. Jeszcze w czwartek dwa testy wyszły nam pozytywnie, zaczęłam się cieszyć, a w piątek beta 0. Brak mi słów, boli mnie wszystko, czuję totalne niezrozumienie i złość. To była nasza ostatnia procedura bo wykorzystaliśmy wszystkie plemniki zamrożone, więcej nie mamy.
    Wiedzieliśmy, że to będzie trudne, bo kończy naszą drogę w staraniach o dziecko, ale ja nie mogę się z tym pogodzić, nie umiem. Nie umiem cieszyć się z ciąż innych osób, bo pytam czemu to nie ja? Potrafię tylko współodczuwać bol, kiedy innym się nie udaje. Boję się, że będę musiała powiedzieć sobie prosto w twarz, że drugi raz mama nie zostanę, strasznie się tego boję, uciekam myślami od tej procedury, udaje przed samą sobą że życie jakoś płynie.
    Mimo wszystkiego bardzo trzymam za Was kciuki, za cierpliwość, wytrwałość, i żeby na końcu zaświeciło dla Was słońce.

    A może warto spojrzeć na swoją sytuację trochę inaczej? Zacząć cieszyć się z tego co masz, czyli jednego dziecka, zamknąć drzwi starań i docenić to co Cię otacza? Dać swojemu ciału i psychice odpocząć od leków, napięcia i kliniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia, 07:47

    Marz91, Honorka, Szopka, Yahu, Nessie lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 7 kwietnia, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    U nas udało się zamrozić 2 blastusie
    5AA i 4AB aż nie mogę uwierzyć 🐣🐣♥️♥️

    just_a_girl, brilka, sylstaa, krakowiankq, Mq1991, merci, Woczekiwaniu, MagdaLena88, Honorka, Anka84, evcix84, Mary27, Nessie, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 7 kwietnia, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Woczekiwaniu jakie plany u Ciebie?🙂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 7 kwietnia, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U nas udało się zamrozić 2 blastusie
    5AA i 4AB aż nie mogę uwierzyć 🐣🐣♥️♥️

    Gratulacje! :)

    Paula24 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 7 kwietnia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    @Woczekiwaniu jakie plany u Ciebie?🙂


    W czwartek mam wizytę w klinice i omówienie planu na transfer, więc zobaczę co powie lekarz. Myślę, że wstępnie będzie chciał zrobić biopsję endometrium i wymaz do badania Ebiom+ (taki standard jest u mojego lekarza). Jeśli nic innego nie wymyśli, a w wynikach będzie wszystko dobrze, to możliwe, że transfer mógłby być pod koniec maja. Od Jarosz dostałam tylko Encorton od początku cyklu, podwójna dawkę smoflipidu i accofil, więc jakoś rewelacyjnych zmian w jej zaleceniach nie ma. Plusem jest to, że mamy dobre zarodki, które nie są mozaikami i nie miały robionej podwójnej biopsji, więc mam cichą nadzieję, że leczenie zaproponowane przez lekarzy będzie wystarczające.

    sylstaa, merci, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Czy któraś z Was stosowala może NAD+, NMN lub NR szczególnie w grupie tych wiekowych staraczek? Byly zauważalne jakieś efekty? jakas poprawa w jakości komórek/zarodków/ilosci euploidanych zarodków?

    Temat NAD+ znam od kilku miesięcy. Sa dość obiecujące badania na myszach w kontekście NMN.

    Zaczęłam stosować NAN+ ale później doczytałam że ta forma nie jest za bardzo przyswajalna. Zamowilam więc NMN i czekam az przyjdzie.

    Wiadomo tonący brzytwy się chwyta. Napisalam bo chyba potrzebuje poklepania po ramieniu że robię już wszystko co można 🙃 jakoś tak mnie te badania na myszach zaintrygowaly że próbuje się przekonać że to na pewno pomoże 😅

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 8 kwietnia, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Hejka
    Czy któraś z Was stosowala może NAD+, NMN lub NR szczególnie w grupie tych wiekowych staraczek? Byly zauważalne jakieś efekty? jakas poprawa w jakości komórek/zarodków/ilosci euploidanych zarodków?

    Temat NAD+ znam od kilku miesięcy. Sa dość obiecujące badania na myszach w kontekście NMN.

    Zaczęłam stosować NAN+ ale później doczytałam że ta forma nie jest za bardzo przyswajalna. Zamowilam więc NMN i czekam az przyjdzie.

    Wiadomo tonący brzytwy się chwyta. Napisalam bo chyba potrzebuje poklepania po ramieniu że robię już wszystko co można 🙃 jakoś tak mnie te badania na myszach zaintrygowaly że próbuje się przekonać że to na pewno pomoże 😅
    Ja nie brałam, ale konsultowałam dla jednej firmy produkującej suplementy wpływ tych składników na organizm człowieka (głównie longevity, dla siebie robiłam też research nt. płodności).

    - Jasnym jest, że z wiekiem poziom NAD+ spada, a to może wpływać na pogorszenie się funkcji mitochondriów. Dodatkowo spadek NAD+ może zwiększać stres oksydacyjny i negatywnie wpływać na naprawę DNA, a jak wiemy te czynniki są istotne dla jakości komórek.
    - Te badania na zwierzętach, o których piszesz są w zasadzie jedyne w kontekście płodności, które są obiecujące i pokazują wpływ NMN na jakość oocytów oraz większy odsetek powstałych blastocyst.

    Doszłam do wniosków, że na ten moment brak szeroko zakrojonych badań na ludziach (plus brak ustalonej dawki czy rekomendowanego czasu trwania suplementacji) jest dla mnie dużym minusem przy stosowaniu tych substancji i ja wybrałam Q10🙂

    Hope85, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 8 kwietnia, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dzięki wielkie za Twoja perspektywe 💚

    Info o potencjalnych nowych możliwościach wsparcia płodności biorę od lekarki ze USA (dr Aimee, the egg whispherer), oni tam już stosuja produkty podnoszace poziom NAD+ (NR plus ptse.. coś tam), bo te substancje były już użyte w badaniach na ludziach. NMN ma zla famę z powodu endotoksyn, ale znalalam firmę z Polski ktora ponoć produkuje te substancje bez tych toksyn (maja na to badania).
    Rozumiem Twoje podejście 🙂 pewnie gdybym mogła poczekać z 2-3 lata na dodatkowe badania to bym to zrobila. Ale w mojej sytuacji muszą mi wystarczyć badania na myszach 😅 ryzyk fizyk. Gorzej nie będzie (chyba 😜).
    Pewnie nie ma zbyt wielu osób które próbowały tę suplementację właśnie z tych powodów o ktorych piszesz. Ale jesli ktoras z Was jednak korzystala już z tego, to będę wdzięczna za jakiekolwiek info 🙂

    sylstaa lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2994

    Wysłany: 8 kwietnia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update ode mnie. Dr Jarosz daje zielone światło do transferu w następnym cyklu. Immunosupresja utrzymana do końca kwietnia, potem zostawiamy Encorton w większej dawce, dochodzi Accofil, wlewy z intralipidów i pewnie Neoparin. Muszę szybko zbić homocysteinę bo mimo stosowania modulatora wynik poszedł w górę. Ale ogólnie rok po ostatnim transferze będzie następny. Długo na to czekaliśmy.

    merci, Hope85, just_a_girl, Woczekiwaniu, Paula24, sylstaa, Mary27, Nessie, evcix84 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2285

    Wysłany: 8 kwietnia, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Update ode mnie. Dr Jarosz daje zielone światło do transferu w następnym cyklu. Immunosupresja utrzymana do końca kwietnia, potem zostawiamy Encorton w większej dawce, dochodzi Accofil, wlewy z intralipidów i pewnie Neoparin. Muszę szybko zbić homocysteinę bo mimo stosowania modulatora wynik poszedł w górę. Ale ogólnie rok po ostatnim transferze będzie następny. Długo na to czekaliśmy.
    Długo pracowałaś na ten transfer i niech ci się teraz to zwróci 🤞🏻🍀❤️
    A jak samopoczucie na immunosupresji?

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2994

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Długo pracowałaś na ten transfer i niech ci się teraz to zwróci 🤞🏻🍀❤️
    A jak samopoczucie na immunosupresji?
    Za mną 8 tygodni i myślałam, że będzie dużo gorzej. Najbardziej oberwała moja cera, trądzik jest koszmarny i nic na niego nie działa. Liczę, że jak odstawię Equoral to wróci to do normy. Ogólnie bywają dni , że mogłabym spać pół dnia , ale chyba organizm się przyzwyczaja do cyklosporyny we krwi :)

    merci, sylstaa lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2285

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Za mną 8 tygodni i myślałam, że będzie dużo gorzej. Najbardziej oberwała moja cera, trądzik jest koszmarny i nic na niego nie działa. Liczę, że jak odstawię Equoral to wróci to do normy. Ogólnie bywają dni , że mogłabym spać pół dnia , ale chyba organizm się przyzwyczaja do cyklosporyny we krwi :)
    Polubiłam nie za listę objawów niepożądanych ale za to że już na finiszu ☺️
    To dalej mnie czasami zaskakuje ile jesteśmy w stanie zrobić i jakie leki przyjąć (bo to już jednak z grubej rury) żeby osiągnąć cel

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2994

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Polubiłam nie za listę objawów niepożądanych ale za to że już na finiszu ☺️
    To dalej mnie czasami zaskakuje ile jesteśmy w stanie zrobić i jakie leki przyjąć (bo to już jednak z grubej rury) żeby osiągnąć cel
    Mam podobne przemyślenia. Ja w ogóle się przyznam, że do czasu in vitro nie potrafiłam połknąć tabletki 😛 musiałam rozgryzać, kruszyć itp a teraz proszę. Codziennie łykam około 20 kapsułek z zamkniętymi oczami.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ