Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Najgorsze w tym jest to że teraz nie badmy pgta bo najnormalniej w świecie nas nie stać.. spłacamy kredyty jeszcze po wcześniejszych ivf, jest ciężko 😓
    Przykro mi💔

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Przykro mi💔
    U Ciebie zawsze było pgta ? Jak statystycznie u was to wychodziło ? U nas na 6 zarodków 2 zdrowe.

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 2 kwietnia, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U Ciebie zawsze było pgta ? Jak statystycznie u was to wychodziło ? U nas na 6 zarodków 2 zdrowe.
    Tak w każdej robiliśmy badania genetyczne, ale dwie pierwsze prodcedury to był embrace, a w trzeciej pgt.
    Z pierwszej 1 zdrowy na 3, z drugiej był szał 3/3 (ale beta 3x 0), z trzeciej 1/2.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 2 kwietnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Tak w każdej robiliśmy badania genetyczne, ale dwie pierwsze prodcedury to był embrace, a w trzeciej pgt.
    Z pierwszej 1 zdrowy na 3, z drugiej był szał 3/3 (ale beta 3x 0), z trzeciej 1/2.
    Rozumiem, nic mi nie pozostaje jak czekać. Będzie co będzie, na pewno to już ostatni raz bo już mój organizm nie da rady więcej znieść. Dużo zdrówka dla ciebie i bobasa ♥️🫂

    sylstaa lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2283

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 Przykro mi, że tak ciężko zniosłaś tą punkcję. Odpoczywaj ile możesz i dbaj o siebie.
    Co do wyniku to pozostaje tyle mieć nadzieję, że tym razem los będzie sprzyjał 🍀 zdaje sobie sprawę, że trudne ale na razie zrobiłaś co mogłaś i teraz już nie zależy od ciebie
    My też nie zdecydowaliśmy się na pgta i jeśli będę podchodzić do kolejnej stymulacji to też nie zrobimy. Jednak jest to strasznie duży koszt. Niby statystyka po naszej stronie, ja dopiero 4 dni temu skończyłam 30 lat, ale wiadomo że życie przewrotne jest.

    Paula24 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Paula24 Przykro mi, że tak ciężko zniosłaś tą punkcję. Odpoczywaj ile możesz i dbaj o siebie.
    Co do wyniku to pozostaje tyle mieć nadzieję, że tym razem los będzie sprzyjał 🍀 zdaje sobie sprawę, że trudne ale na razie zrobiłaś co mogłaś i teraz już nie zależy od ciebie
    My też nie zdecydowaliśmy się na pgta i jeśli będę podchodzić do kolejnej stymulacji to też nie zrobimy. Jednak jest to strasznie duży koszt. Niby statystyka po naszej stronie, ja dopiero 4 dni temu skończyłam 30 lat, ale wiadomo że życie przewrotne jest.
    Człowiek całe życie dostaje po dupie 😓 mam nadzieję że będzie ten jeden jedyny, zdrowy i przynajmniej nie będę musiała się martwic co zrobię z nadmiarem zarodków ♥️ tego właśnie najbardziej bym chciała.
    Ja badałam zarodki jak miałam 29 lat mąż 31 i wtedy już było słabo, bo z 6 blastocyst, 2 były zdrowe, uważam że to mało jak na tak niski wiek i to że jesteśmy zdrowi, minęło 5 lat więc może być jeszcze gorzej. Tak jak piszesz już nie mam na nic wpływu, teraz trzeba tylko czekać i mieć nadzieje 🫂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula24, kiedy masz mieć kolejny telefon od embriologów?
    Dobrze pamiętam te emocje, też przechodzilam to 4x.

    5 zapłodnionych to jest całkiem sporo:)
    Nie przekładałabym wyników poprzednich hodowli, badań na obecny proces. Nie ma w tym takiej oczywistej korelacji, moim zdaniem.
    Ja za każdym razem miałam podobną ilość dojrzałych komórek a efekty zupełnie inne.

    sylstaa, Paula24, just_a_girl, Ishildur, Lajla87_87, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @Paula24, kiedy masz mieć kolejny telefon od embriologów?
    Dobrze pamiętam te emocje, też przechodzilam to 4x.

    5 zapłodnionych to jest całkiem sporo:)
    Nie przekładałabym wyników poprzednich hodowli, badań na obecny proces. Nie ma w tym takiej oczywistej korelacji, moim zdaniem.
    Ja za każdym razem miałam podobną ilość dojrzałych komórek a efekty zupełnie inne.
    Mają dzwonić po świętach we wtorek z informacją czy coś udało się zamrozić. Nie wiem czy nie zadzwonię sama jeszcze w międzyczasie.
    To też mój 4 raz 🫣😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 18:30

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, daje znać, że nadrobiłam ;)
    Widzę, że było kilka trudnych tematów. Ja wyjątkowo nie mam siły odnosić się do postów.
    Jednak - niezmiennie kibicuję. 🍀

    W pracy przedświąteczny i przedurlopowy Meksyk, który wysysa ze mnie całą energię.

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update ode mnie - jestem po wizycie. Na USG na szczęście czysto, żadnych przetrwałych pęcherzyków, co mnie mocno zaskoczylo - pozytywnie 🙂
    Stymulacja rozpisana, zaczynam jakoś w przyszłym tygodniu.

    Tym razem protokół w pierwszej fazie cyklu z duphaston i letrozole oprócz gonalu i mensinormu. Mam tez dołożony gonapeptyd daily na samym początku. Zobaczymy jak to będzie tym razem 🙂 Doktor wspominał jeszcze że w kolejnej stymulacji spróbujemy jeszcze z jednym lekiem który nie jest niestety refundowany. Cos na "p". Muszę wygogglowac. Edit: to chyba Pergoveris.

    Here we go again 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 10:45

    krakowiankq, Marz91, merci, sylstaa, Nessie, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 3 kwietnia, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Hope85, powodzenia ze stymulacją:)

    @Marz91, czy Ty dziś też zaczynasz? :) 🤞🍀


    Edit. U mnie się trochę działo w ostatnich dniach. Jak pozbieram myśli to napiszę więcej o moich dalszych planach. Najważniejsze, że usg wyglada bardzo ładnie więc najtrudniejsze już za mną - obyło się bez tabletek, szpitala, zabiegu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 12:25

    merci, Hope85, Mq1991, domi_, sylstaa, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2283

    Wysłany: 3 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaczynamy cykl transferowy. Został nam ostatni mrozaczek. I niestety odczucia mieszane. Dotychczasowa historia nie pozwala mi mieć zbytnio nadziei, ale wiadomo że gdzieś tam trochę się tli.
    Niby w między czasie trochę się zmieniło, bo była histero z przeleczeniem antybiotykami, od około miesiąca biorę steryd, dodamy też heparynę do transferu.
    Próbuje przyspieszyć wiztę u immuno, ale pewnie do tego transferu już się nie uda.
    Mętlik w głowie i sercu. Nie pozwalam sobie wierzyć, żeby chronić serce przed kolejnym złamaniem.

    Hope85, Mq1991, sylstaa, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1777

    Wysłany: 3 kwietnia, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @krakowiankq tak miałam dzisiaj wizytę w klinice. Mój ginekolog poprowadził mi monitoringi do owulacji. W niedzielę brałam ovi. Zaczynam dzisiaj, ale powoli. Chcemy spróbować dłuższej stymulacji ale na mniejszych lekach, żeby mi tak hormony od razu nie wystrzeliły. Mam menopur 150 i zobaczymy jak teraz będzie. Ostatnio miałam 225.

    krakowiankq, Mq1991, sylstaa, Nessie lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 3 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie - jestem po histerioskopii, dziś przyszły wyniki hist-pat - przewlekle zapalenie endometrium, CD138(+) w liczbie poniżej 5/10 HPF - score (+). Wg chatu gpt jest to lekkie zapalenie. Miałam też od razu po histeroskopii leczenie antybiotykami doustnie przez 10 dni, więc w teorii powinno być wszystko wyleczone.

    Czy któraś z Was w takiej sytuacji robiła i tak jeszcze raz biopsję endometrium, żeby upewnić się, że zapalenie jest wyleczone?

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 3 kwietnia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie - jestem po histerioskopii, dziś przyszły wyniki hist-pat - przewlekle zapalenie endometrium, CD138(+) w liczbie poniżej 5/10 HPF - score (+). Wg chatu gpt jest to lekkie zapalenie. Miałam też od razu po histeroskopii leczenie antybiotykami doustnie przez 10 dni, więc w teorii powinno być wszystko wyleczone.

    Czy któraś z Was w takiej sytuacji robiła i tak jeszcze raz biopsję endometrium, żeby upewnić się, że zapalenie jest wyleczone?
    Nie wiem, czy antybiotyk na 10 dni w przrzypadku zapalania endo wystarczy. Zazwyczaj lekarze dają na 14 dni. Pewnie też zależy, jaki antybiotyk brałaś.
    Ja dla pewności zrobiłabym kontrolna biopsję. Ale może niech Twój lekarz się wypowie ;)

    Woczekiwaniu, sylstaa lubią tę wiadomość

  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 3 kwietnia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Nie wiem, czy antybiotyk na 10 dni w przrzypadku zapalania endo wystarczy. Zazwyczaj lekarze dają na 14 dni. Pewnie też zależy, jaki antybiotyk brałaś.
    Ja dla pewności zrobiłabym kontrolna biopsję. Ale może niech Twój lekarz się wypowie ;)

    Brałam dwa razy dziennie Unidox 100 mg oraz Metronidazol 500. Właśnie jestem na liście do konsultacji telefoczninej z dr Janowcem, także zobaczę też co on powie 🙂

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 3 kwietnia, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Brałam dwa razy dziennie Unidox 100 mg oraz Metronidazol 500. Właśnie jestem na liście do konsultacji telefoczninej z dr Janowcem, także zobaczę też co on powie 🙂
    Czyli doxycyklina z metronidazolem, dobry miks ;) Powinno byc dobrze. Ciekawa jestem co dr J powie.

    Szopka lubi tę wiadomość

  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Czyli doxycyklina z metronidazolem, dobry miks ;) Powinno byc dobrze. Ciekawa jestem co dr J powie.

    Dam znać jak tylko będę po konsultacji ☺️

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie - jestem po histerioskopii, dziś przyszły wyniki hist-pat - przewlekle zapalenie endometrium, CD138(+) w liczbie poniżej 5/10 HPF - score (+). Wg chatu gpt jest to lekkie zapalenie. Miałam też od razu po histeroskopii leczenie antybiotykami doustnie przez 10 dni, więc w teorii powinno być wszystko wyleczone.

    Czy któraś z Was w takiej sytuacji robiła i tak jeszcze raz biopsję endometrium, żeby upewnić się, że zapalenie jest wyleczone?
    Mi po histero dr Janowiec włączył na 20 dni unidox i metronidazol (oba 2x dziennie) bo wyszły cechy przewlekłego stanu zapalnego. Potem przyszedł wynik z wycinków pobranych podczas histero i mialam tez 5/10.

    Szopka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2283

    Wysłany: 3 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż raz coś się udało - dzisiaj napisałam błagalnego maila o przyspieszenie wizyty do rejestracji i dostaliśmy termin do doc P. na 07.04 😅pewnie coś dopiero co się zwolniło

    Marz91, Milagro ❤️‍🩹, just_a_girl, Mq1991, krakowiankq, Nessie, sylstaa, Hope85, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ