X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Za dużo pęcherzyków
Odpowiedz

Za dużo pęcherzyków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja_01 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 lutego, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, staram się o dziecko prawie 3 lata, od pół roku jeżdżę do kliniki i jak się okazało mam za dużo jajeczek w sobie dlatego co miesiąc muszę dostawać zastrzyki na „porost” jajeczek, któraś miała podobny problem?

  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 9 lutego, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałaś badane AMH? Może to PCOS? Jajeczek rośnie za dużo i nie dojrzewają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 15:49

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Nadzieja_01 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 lutego, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałaś badane AMH? Może to PCOS? Jajeczek rośnie za dużo i nie dojrzewają.
    Byłam u trzech lekarzy w jednej klinice, jeden lekarz w drugiej klinice i żaden nawet nie wspomniał, że mogłabym mieć PCOS - wszystkie badania, hormony w normie, jedynie mam niedobór witaminy D

  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 80 39

    Wysłany: 12 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mówi lekarz? Też myślę, że to może być kwestia PCOS jesli jest dużo pęcherzyków. Nikt nic nie wspominał na ten temat?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ