Forum Starając się z pomocą medyczną Zastrzyk ovitrelle i silny ból krzyża
Odpowiedz

Zastrzyk ovitrelle i silny ból krzyża

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 listopada 2016, 10:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam... Kilka dni po zastrzyku ovitrelle bardzo bolą mnie krzyże tak że nie ciężko mi wstać..
  Ból promieniuje do dołu brzucha... wcześniej zazywalam clostibegyt ... cały czas biorę bromergon a od 19dc duphaston .... czy ktoras z was miała takie bóle kilka dni po zastrzyku ovitrelle?

 • Aqata68 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 10 listopada 2016, 09:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hey,

  Ja tak mam właśnie teraz. W 16 dc miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle, od 18 dc do dzisiaj (a dziś jest 22 dc) cały czas towarzyszy mi promieniujący ból kregosłupa w odcinku lędźwiowym, promieniuje na kość ogonową, czasami pośladki, a do tego od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze. Ja również w tym cyklu Clostilbegyt do tego bromergon, metformina, kwas foliowy i od 18 dc duphaston.
  Ból krzyżowy mnie mocno zastanawia, nigdy nie miałam tak po owulacji. Na ulotce z Ovitrelle nie jest wymieniony jako skutek uboczny więc tym bardziej dziwne, zaś aby można mówić że jest to objaw jakiegokolwiek zagnieżdżenia zarodka to na pewno za wcześnie, nie mniej jednak nie jesteś sama :)

  Powodzenia
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  przyłączam się, także mam ból krzyża po ovu ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego