Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną zastrzyki puregonem
Odpowiedz

zastrzyki puregonem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia1985 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2016, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem stymulowana puregonem do wskazania dnia współżycia, mam PCO, dostałam dawke 75j od 3dc codziennie, dzisiaj 9dc na usg miałam 6 pęcherzyków o wielkości 9-10mm, moja Pani doktor powiedziała, że jak w poniedziałek na monitoringu wszystkie będą większe, to przerywamy stymulację. Oczywiście jasna spraw.
    Chciałam Was zapytać (może któraś zasieje trochę optymizmu), czy zdarzyło się Wam sytuacja, że było więcej pęcherzyków, a w pewnym momencie przestały rosnąć?

Cudzie trwaj...

hchydqk36gozmwny.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 lipca 2016, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:28

• Andzia1985 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2016, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    katariinkaa dziękuje Ci za odpowiedź, podniosłam mnie na duchu :) jutro mam jeszcze wziąć ostatni zastrzyk i czekam z niecierpliwością na poniedziałek.

Cudzie trwaj...

hchydqk36gozmwny.png
  • Lady_E Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. W następnym cyklu będę brała puregon. I tu parę pytań jaki jest koszt tego cuda? Czy przy zskupie dostanę pen do zastrzyków?

iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • PragnącaDziecka Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie we wszystkich aptekach. Ja jak kupowalam to poprosilam i dostalam, ale dla dzoewczyny ktora stala za mna w kolejce juz nie miala pena

2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 października 2016, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem na puregonie, dzisiaj idę na usg. Z tego co wiem, ten lek trudno dostać. U mnie dostałam informację do której apteki iść i wszystko dostałam bez problemu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego