Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz na Dzień Ojca!

Co wiesz o plemnikach swojego partnera?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zaszłam w ciążę mając ENDOMETRIOZĘ
Odpowiedz

Zaszłam w ciążę mając ENDOMETRIOZĘ

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko o endometriozie, sposoby leczenia, wasze starania z tą chorobą. Dajcie nadzieję innym kobietkom. Zapraszam do wpisów.

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam ten wątek ponieważ dowiedziałam się właśnie, że i mnie nie ominęła ta choroba. Myślę, że jest nas tu wiele potrzebujących rad, pocieszenia i nadziei, że w końcu będziemy mamusiami bo bardzo tego pragniemy... Opisujcie swoje przypadki...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 10:19

• malinka1984 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek o endometriozie już jest: zapraszamy https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/endometrioza,81,6.html

Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ