Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Mała aktualizacja ode mnie że szpitala: wyladowalam w izolacji 🫣 przez katar i bolace gardło, niestety to prawdopodobnie infekcja od mojej wcześniejszej koleżanki z sali :( ale nie jest złe, mam dla siebie cała spora dwuosobowa sale. Mam nadzieję że mój organizm sobie szybko poradzi z tym, choć biorąc pod uwagę z iloma kwestiami musi sobie radzić sama nie wiem jak będzie. Zamierzam najbliższe dni spać i wypoczywać ile się da, żeby sobie pomoc. Prof na porannym obchodzie powiedział „proszę się nie przejmować ta infekcja”, więc tego się trzymajmy. Nie mam gorączki, czekam na wyniki wymazów.

    Z innych rzeczy, pierwszy raz ciśnienie w ciągu całej doby było w normie przynajmniej wiemy że leki dzialaja, zobaczymy jak długo.
    Po nadaniu fizykalnym powiedzieli że szyjka się lekko zmiękczyła, a mazstwierdził że brzuch mi trochę opadl, i chyba faktycznie ciut lepiej mi sie oddycha (nawet mimo kataru). Jakby poród się zaczął samoistnie albo chociaż z niewielka pomocą koncem przyszłego tygodnia to byłby jeden z lepszych scenariuszy jaki może nas spotkać 🥹

    Lekarze w szpitalu bardziej Ci pomogą zwalczyć infekcje niż jakbyś miała to robić w domu 😘 więc nie ma co się przejmować ☺️
    A twoje samopoczuje jak? 😘

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Cudowny Staś, rośnij zdrowy i silny <3

    Dariana lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:


    Można sie zakochać 😍
    Cieszę się że wszystko ze Stasiem w porządku ❤️
    A ty jak się czujesz?

    Dariana lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mały update ode mnie, byłam rano na 3 prenatalnych
    Wszystko, ciąża trochę starsza bo 31+1, młody rośnie, waży juz 1,7kg i ma ok 40 cm
    U mnie w jednej tętnicy macicznej za wysokie tętno więc muszę ciśnienie mierzyć codziennie, dzisiaj mi wyszło całe 102/60 :D
    Jutro wizyta i chyba po mału będziemy ustalać termin cc

    Andzia, ZielonaWrona , Monixma, Miwka, Dariana, Visenna 2.0, Pat87, Iwkaaa, Valletta, Barborka28, AnnaMD, Rita23, nick nieaktualny, Kluska, Rakieta_P🚀, Rakieta_P🚀, Puszkina, Mel85, Promyczek89 lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1114 1457

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie z innej beczki, czy w testach genetycznych jakie robiliście miała któraś taka adnotacje:

    Przypadkowe odkrycia: aneuploidie autosomalne: Chromosom 16: stężenie DNA poniżej średniej (S16)

    Bo ja niestety mam i muszę umówić się z genetykiem na omówienie tego co dalej robić. Inne ryzyka niskie ale to wyszło. Przeraża mnie bo oznacza to chyba że mały jest chory tak? Bo to chłopak.

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • ZielonaWrona Autorytet
    Postów: 551 1010

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:

    Pierwszy bohater naszego wątku. Super punktację dostał. Niedługo będzie razem. Jesteś bardzo dzielna.
    Gratulacje.

    Valletta, Dariana lubią tę wiadomość

    🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
    👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
    Starania naturalne 5 lat
    W tym czasie cienie na testach, które znikały.
    Obserwacja cykli 🙁
    Klinika 2024
    1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥

    IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
    ☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
    💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
    ☀️2 FET 04.2025 😪
    ☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
    1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
    19.02.2025 🍼🎂jest z nami
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana - piękny syn ❤️❤️❤️Powiem Ci że wygląda idealnie ! Gratulacje ! Silna mamusia i silny syn 💪💪 Teraz dużo zdrówka i odpoczynku ! ❤️❤️

    Puszkina- to dobre wieści ze ciśnienie się ustabilizowało :) i pamiętaj że kolejny dzień do przodu 💪💪Infekcje zwalczysz sobie powoli i spokojnie. Przynajmniej masz trochę intymności w izolatce ;) A mogę zapytać, czy brałaś szczepionke na rsv ? Bo pamiętam, że miałaś się szczepić i nie wiem czy w końcu się udało.

    Dariana, Puszkina lubią tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • ZielonaWrona Autorytet
    Postów: 551 1010

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja się podzielę, że wczoraj przyjęłam właśnie szczepionkę na RSV. I ominęły mnie wszelkie złe samopoczucia czy ból ręki. Także wszystko elegancko. Za ponad tydzień idę na krztusiec, tężec, błonicę. W przychodni zadawałam sporo pytań, dostałam książeczkę o szczepieniu dzieci i naprawdę sporo mi się rozjaśniło. Przykład: koleżanka tłumaczyła mi że ona w ciąży się nie szczepiła na ksztusiec bo dziecko i tak dostało w pierwszej dobie życia. Mnie ksztusiec przeraża... Choroba która od lat nie istniała w Polsce... A teraz...
    Także dowiedziałam się że w szpitalu dziecko dostaje na gruźlicę i żółtaczkę... A ksztusiec jest w drugim miesiącu życia.
    Ogólnie spoko taki przewodnik po świecie szczepień. Jakoś niespecjalnie szukałam informacji na ten temat ale sporo słyszałam i też sporo byłam wprowadzana w błąd.

    nick nieaktualny, Monixma, Barborka28, dallia, nick nieaktualny, Pat87 lubią tę wiadomość

    🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
    👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
    Starania naturalne 5 lat
    W tym czasie cienie na testach, które znikały.
    Obserwacja cykli 🙁
    Klinika 2024
    1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥

    IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
    ☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
    💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
    ☀️2 FET 04.2025 😪
    ☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
    1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
    19.02.2025 🍼🎂jest z nami
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nickki wrote:
    Wombi mam pytanko do Ciebie. Pamiętam, że kiedyś pisałaś o wyprawce i, że masz wełniany kombinezon + dresówkę z Zyzio Zuzia. Polecasz któryś konkretnie z Zyzio Zuzia? Masz ocieplany dresowy kombinezon czy bez ocieplenia? Na zimniejsze dni mam dla małej kombinezon Engel i chciałam jeszcze dokupić któryś z Zyzio Zuzia na cieplejsze dni, wiosnę.
    Ja mam po młodej taki zwykły dresowy nieocieplany,
    coś podobnego do tego tylko starszy model

    https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/p/Kazum-Kombinezon%2C-pajac-56-92-wygodny-bawelniany-alabaster-beige/4765

    Nickki lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Puszkina- to dobre wieści ze ciśnienie się ustabilizowało :) i pamiętaj że kolejny dzień do przodu 💪💪Infekcje zwalczysz sobie powoli i spokojnie. Przynajmniej masz trochę intymności w izolatce ;) A mogę zapytać, czy brałaś szczepionke na rsv ? Bo pamiętam, że miałaś się szczepić i nie wiem czy w końcu się udało.

    Dziękuję, infekcja okazała się jakimś nie bardzo groźnym wirusem atakującym górne drogi oddechowe, więc izolacja 5-10 dni w zależnościom objawów (trochę surowe te procedury szpitalne, ale niech im będzie). A na RSV szczepiłam się w zeszła środę, dlatego chciałabym żeby maluch jeszcze z tydzień wytrzymał w brzuchu przynajmniej, żeby dostal przeciwciała

    Barborka28, nick nieaktualny, Rita23, Dariana, ZielonaWrona , Pat87, Miwka, Iwkaaa, DEWG lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziękuję, infekcja okazała się jakimś nie bardzo groźnym wirusem atakującym górne drogi oddechowe, więc izolacja 5-10 dni w zależnościom objawów (trochę surowe te procedury szpitalne, ale niech im będzie). A na RSV szczepiłam się w zeszła środę, dlatego chciałabym żeby maluch jeszcze z tydzień wytrzymał w brzuchu przynajmniej, żeby dostal przeciwciała
    Super, że to nic poważnego 🫶 z plusikow to masz pokój VIP jednoosobowy 😁☺️

    Puszkina lubi tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darianko w wolnej chwili daj znać jak sie czujesz ❤️ i jak Staś 🩵🫶

    Dariana lubi tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • Rita23 Autorytet
    Postów: 504 471

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Dziś, w 33+3 tc, na świat przyszedł Staś z wagą 2030g i 44cm, 9/9 pkt apgar ❤️
    Poród SN w ekspresowym tempie - od rozwarcia na opuszka do porodu niespełna 1,5h (od wjazdu na porodówkę). Nie zdążyli mi podać żadnego znieczulenia poza paracetamolem o który poprosiłam na początku. Mały jest teraz na patologii noworodka, jako wcześniak nie może być ze mną 😔
    Dariana❤️. Wielkie gratulację, ale jesteś dzielna. Wszystko będzie dobrze. Witamy Stasia💐💐💐.
    Czyli oficjalnie, Staś jest pierwszym Dzidziusiem na świecie z naszego forum! Szlaki przetarte!

    Honorka, Dariana, nick nieaktualny, Pat87 lubią tę wiadomość

  • Rita23 Autorytet
    Postów: 504 471

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:

    Staś!!! Ale się popłakałam 💋💋💋💋

    Dariana lubi tę wiadomość

  • dallia Autorytet
    Postów: 2699 3772

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaWrona wrote:
    To może ja się podzielę, że wczoraj przyjęłam właśnie szczepionkę na RSV. I ominęły mnie wszelkie złe samopoczucia czy ból ręki. Także wszystko elegancko. Za ponad tydzień idę na krztusiec, tężec, błonicę. W przychodni zadawałam sporo pytań, dostałam książeczkę o szczepieniu dzieci i naprawdę sporo mi się rozjaśniło. Przykład: koleżanka tłumaczyła mi że ona w ciąży się nie szczepiła na ksztusiec bo dziecko i tak dostało w pierwszej dobie życia. Mnie ksztusiec przeraża... Choroba która od lat nie istniała w Polsce... A teraz...
    Także dowiedziałam się że w szpitalu dziecko dostaje na gruźlicę i żółtaczkę... A ksztusiec jest w drugim miesiącu życia.
    Ogólnie spoko taki przewodnik po świecie szczepień. Jakoś niespecjalnie szukałam informacji na ten temat ale sporo słyszałam i też sporo byłam wprowadzana w błąd.


    Z tymi szczepieniami jest tak ze człowiek sie czuje zagubiony a potem w poradni prowadza sami 😁 my np wybraliśmy ze idziemy droga 6 w 1 plus meningokoki i Pani mi wpisywała w książeczce ołówkiem kiedy sie umawiać na kolejne😁 i tak krztusiec dostaje sie dopiero w 8 tyg jako pierwsze w przychodni

    ZielonaWrona lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2699 3772

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:


    Dariana no cudny Staś😍 w życiu bym nie powiedziała ze urodził sie jako taki wcześniak. Pieknie 😘 wiadomo jaki plan dalej? Ileusi zostać na oddziale?

    Dariana lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3562

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staś jest śliczny! Nie wygląda na takiego maluszka na tym zdjęciu :)
    I taki niewymęczony porodem, mój syn jak się urodził to miał sporo naczyniaków, skóra z niego schodziła i paznokcie długie bo był po terminie.

    Puszkina - dobrze że się udało ciśnienie trochę opanować, mam nadzieję że tak już zostanie :)

    Co do szczepień to ja już się wgłębiałam na bieżąco. Brałam 6w1 i dopłacałam za szersze pneumokoki, nie szczepiłam na rotawirusa a meningokoki mi zalecili dopiero po zakończeniu podstawowych szczepień.

    Puszkina, DEWG, Dariana, ZielonaWrona lubią tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana gratulacje ! Śliczny Staś! Dużo zdrówka dla Was, napisz jak się czujecie ?

    Puszkina cieszę się że ciśnienie spadło, trzymam kciuki za dotrwanie do 37tc, może zazębimy się terminowo blisko bo ja dziś po ostatniej wizycie, cc na 18.12 zaplanowane, a Młody szacunkowo 3450 więc już kawał chłopa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2025, 17:23

    Puszkina, Dariana, Promyczek89 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6519 9363

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Cześć Stasinku ♥️
    Spieszyłeś się na świat niesamowicie, że nawet rok urodzenia inny 😁
    Dariana - malutki jest idealny 🥹 Nie wydaje się być wrześniakiem, całkiem spory, niewymęczony porodem, ale jak Ty się w 1,5h wyróbiłaś to szacun 💪
    Daj znać jak się czujesz, jak malutki🙃

    Dariana lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 grudnia 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Staś jest śliczny! Nie wygląda na takiego maluszka na tym zdjęciu :)
    I taki niewymęczony porodem, mój syn jak się urodził to miał sporo naczyniaków, skóra z niego schodziła i paznokcie długie bo był po terminie.

    Puszkina - dobrze że się udało ciśnienie trochę opanować, mam nadzieję że tak już zostanie :)

    Co do szczepień to ja już się wgłębiałam na bieżąco. Brałam 6w1 i dopłacałam za szersze pneumokoki, nie szczepiłam na rotawirusa a meningokoki mi zalecili dopiero po zakończeniu podstawowych szczepień.
    Też pomyślałam, że nie wygląda na wcześniaka i Maluszka ważącego 2 kg.
    @Dariana śliczny jest Wasz Staś. Jeszcze raz gratuluję i życzę zdrówka. :)

    Dariana lubi tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ