X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Znieczulenie do punkcji jajników
Odpowiedz

Znieczulenie do punkcji jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie miałyscie znieczulenie do punkcji jajników? Byłyście intubowane czy znieczulenie ogolne bez intubacji czy jeszcze inne?

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez intubacji. Wiem ze dostałam jakiś środek dożylnie i już mnie nie było. Obudziłam się już na wózku inwalidzkim w drodze na salę.

    Lillith Lukrecja lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam znieczulenie ogolne, wziewne.
    Do punkcji nie intubuja, to za krotki i malo inwazyjny zabieg.

    Lillith Lukrecja lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znieczulenie ogólne, dozylnie.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, jestem spokojniejsza. Dzięki za odpowiedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy jednej komórce miałam na żywca :) Przy reszcie byłam usypiana dożylnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Ja przy jednej komórce miałam na żywca :) Przy reszcie byłam usypiana dożylnie :)


    A ja się strasznie obawiam bo punkcja w NL jest tylko przy zastrzyku z morfiny i środka na rozluznienie miesni...
    Boli na zywca?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane, ja już po pobieraniu. nie było tak źle, poł godziny przed zabiegiem dostałam zastrzyk z morfiny w pośladek i czopek. w pełni świadoma wszystkego rozpoczęliśmy pobieranie. Ból oceniam na 1,5 w skali od 1 do 10 :) bolało tylko 2sekundowe ukłucie w jajnik a reszta już poszła.

    teraz tak : mamy 16 pięknych jajeczek :)
    jutro mam dzwonic zeby się dowiedziec ile sie zapłodniło. transfer prawdopodbnie w wigilie :D <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ