Forum Starając się z pomocą medyczną Zoladex na endometrioze
Odpowiedz

Zoladex na endometrioze

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 17 listopada 2016, 10:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej .czy któraś was stosowała na wyciszenie organizmu ?? Jak się czulyscie

 • sisi Autorytet
  Postów: 4073 3827

  Wysłany: 17 listopada 2016, 13:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, ja brałam 3 zastrzyki, każdy na 3 miesiące, czyli 9 miesięcy. Pierwszy dostałam pod konieć grudnia 2014 i po miesiącu dostałam normalny okres i po okresie zaczęły się uderzenia gorąca. To w zasadzie jedyny skutek uboczny tego leku jaki odczuwałam. Ostatni zastrzuk dostałam w polowie czerwca, a na okres czekałam do stycznia więc bardzo długo utrzymywał się jeszcze w organiźmie. Plusy tego były takie że prawie rok żyłam bez bólu ;)

  m3sxyx8dqmb310pu.png
  20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
  19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 17 listopada 2016, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej .a miałaś endometrioze ? Jeśli tak to którego stopnia ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego