Forum Starając się z pomocą medyczną Zoladex na endometrioze
Odpowiedz

Zoladex na endometrioze

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 listopada 2016, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .czy któraś was stosowała na wyciszenie organizmu ?? Jak się czulyscie

• sisi Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam 3 zastrzyki, każdy na 3 miesiące, czyli 9 miesięcy. Pierwszy dostałam pod konieć grudnia 2014 i po miesiącu dostałam normalny okres i po okresie zaczęły się uderzenia gorąca. To w zasadzie jedyny skutek uboczny tego leku jaki odczuwałam. Ostatni zastrzuk dostałam w polowie czerwca, a na okres czekałam do stycznia więc bardzo długo utrzymywał się jeszcze w organiźmie. Plusy tego były takie że prawie rok żyłam bez bólu ;)

20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .a miałaś endometrioze ? Jeśli tak to którego stopnia ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego