X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną zuzka.stec oszustka Uwaga
Odpowiedz

zuzka.stec oszustka Uwaga

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 16 września 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie dajcie się nabrać jak ja. "Sprzedaje" mnóstwo leków, nowa na forum. Po dokonaniu przelewu cisza. Zero odpowiedzi na wiadomości. Inna użytkowniczka prosiła przed zakupem numer telefonu to nie chciała podać bo niby w naprawie...
    Jakoś mnie zaćmiło normalnie i 440 zł w plecy...

    MDW, MyŚliwa lubią tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 16 września 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    69 1140 2004 0000 3202 7800 3060
    mBank
    zmienia nicki

    MDW, MyŚliwa, Karolina36 lubią tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 21 września 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złodziejka zlikwidowała konto na ovufriend i mailowe. Oczywiście pewnie ma inne. Idiotka myśli że jej nie znajdą. Na razie zgłosiłam do banku, ma 30 dni na zwrot kasy. Jak nie zwróci dostanę jej dane do zgłoszenia oszustwa. Nawet jeśli założyła to konto na słupa to ją znajdą. Odezwijcie się jeśli Was też oszukała. Im więcej nas tym lepiej.

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 23 września 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie osoby warto wpisywac na strone www.jakitobank.pl tam mozna dodac komentarz do numeru konta. Kiedys ta strona uratowala mnie przed wlasnie oszustwem.

    Krakowska, Osa79, MyŚliwa lubią tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 19 października 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Takie osoby warto wpisywac na strone www.jakitobank.pl tam mozna dodac komentarz do numeru konta. Kiedys ta strona uratowala mnie przed wlasnie oszustwem.
    Wiesz, najpierw to trzeba sprawdzić. A ja q jakimś amoku zrobiłam ten przelew i dopiero po zaczęłam myśleć logicznie.

    Ale...
    Zgłosiłam sprawę do banku i dziś dostałam przelew..
    Zwróciła kasę. Gdyby tego nie zrobiła dostałabym jej dane. A podejrzewam że to i tak konto na słupa ...
    Ważne że kasa Zwróciła a ta oszustkę/oszusta karma dopadnie

    Osa79 lubi tę wiadomość

  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 125 15

    Wysłany: 19 października 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załażenie konta na słupa nie jest takie proste, często ci oszuści/tki używają własnych kont licząc że na drobne kwoty machniemy ręką, ale tą sprawę można spokojnie zgłosić na policję jako oszustwo. Generalnie mamy tu do czynienia z handlem lekami przez internet co nie jest legalne, ale to sprzedaż jest nielegalna, a oszustwo tym bardziej. Sama wiele razy kupiłam leki, na szczęście nikt mnie nie oszukał, ale wszyscy musimy uważać. Dzięki za info.

    Krakowska, Osa79 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ