X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 12-13 dzien temp wyższych czy beta jest wiarygodna? czy jest jeszcze cień szansy?
Odpowiedz

12-13 dzien temp wyższych czy beta jest wiarygodna? czy jest jeszcze cień szansy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w temacie, proszę powiedzcie,czy mogę liczyc na jakis cud, czy sprawa jest przesądzona

    3a305a55d9f59386ca9ab27da8ebf293.png

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta poniżej 1 oczywiscie- taki wynik miałam wczoraj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w cuda wierzę, ale myślę, że beta wykluczyła tu możliwość ciąży. Zamiast się nakręcać wyluzuj i poczekaj na @. Bo ze stresu Ci się jeszcze przesunie dalej. A jakiej długości masz cykle? Jeśli owulacja była jak na wykresie to beta jest wiarygodna. Chyba że laboratorium nawaliło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 19:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana... uspokuj sie,i czekaj na @... tamppowoli Ci spada,liczymy nakolejny cykl.Powodzonka

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się ale myślałam, że tym razem się uda, jakies takie dziwne przeczucie miałam, ale coż:)
    Cykle mam długie ostatni 43 dni z owulacją w 26 dniu także bardzo poźną. Do tego II faza była zdecydowanie dłuższa poprzednio.
    A dzisiaj mam typowe bole okresowe, a nawet takie dziwne hm rwanie lewej nogi w pachwinie. Miałam tez sluz gesty mleczny podbarwiony krwią. Ale szyjka jeszcze zamknięta :( eh eh eh

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temp niższa dzisiaj, ale po plamieniu nie ma śladu, sluz znow biały mleczny, może ciut kremowy ale juz krwi nie widze. szyjka daleko i zamknieta. nei wiem co myśleć już o tym wszystkim aaa i myslałam że bedzie okres ale mam jedynie takie hm jak podczas miesiączki skurcze w brzuchu trwają kilkanascie sekund i potem koniec i spokoj na godzine czy pół.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny wykres i podobną sytuację. Wczorajsza beta (13 dpo) <0,100. Nie robię sobie nadziei i z niecierpliwością czekam na nowy cykl.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ