Forum Temperatury, wykresy, płodność 20 dni wysokich temperatur
Odpowiedz

20 dni wysokich temperatur

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaśka85 Debiutantka

Wysłany: 2 marca, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji temperatur. To mój pierwszy cały cykl gdy mierzę temperaturę. Ostatnia miesiączkę miałam 1 lutego i trwała 7 dni. Poprzedni cykl był długi bo 38 dni. W listopadzie poronilam, wcześniej miałam cykle 31 dni jak w zegarku. Temperature mierze codziennie o 7 rano w ustach lub koryguje go godziny 7 jeżeli wstaje wcześniej. Zaczęłam mierzenie od 8 dnia cyklu:
    8dc 36.9
    9dc 36.9
    10dc 36.7
    11 dc 36.8
    12 dc 37.1
    13 dc 37
    14 dc 37
    15 dc 36.9
    16 dc 37.15
    17 dc 36.9
    18 dc 36.9
    19 dc 37
    20 dc 37
    21 dc 36.9
    22 dc 37
    23 dc 37.15
    24 dc 37
    25 dc 37.15
    26 dc 37.2
    27 dc 37.4
    28 dc 37.4
    29 dc 37.25
    30 dc 37.3
    31 dc 37.2
    W 12 dc miałam pierwszy raz w życiu zabarwiony sluz z odrobinka krwi. Uznałam to za plamienie owulacyjne. Jeżeli policzyc temperatury od 12 dnia cyklu to dziś jest 20 dzień wyższej temperatury. Od 16 dc odczuwam delikatny ból podbrzusza. Następnego dnia czułam się jak przeziębiona i bardzo osłabiona. Oprócz tego piersi są powiększone i wrażliwe. Dziś zrobiłam badanie Bhcg z krwi wynik negatywny. Czy któraś z Was miała wyższa temperature tyle czasu?Dziś rano pojawiło się delikatne plamienie na wkładce. Ale przecież to raczej za pozno na implantacje?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 18:12

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 3 marca, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz za wysokie temp jak na pierwsza faze.... bardzie miarodajne są mierzone w pochwie. Poczekaj na okres i mierz od następnego cyklu

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

3cf56794b7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury trzeba pomierzyć co najmniej przez 3 miesiące żeby poznać swój organizm i żeby wiedzieć jaki temperatury są dla Ciebie niskie, a jakie wysokie.

• szamanka91 Autorytet

Wysłany: 5 marca, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję jednak mierzyć w pochwie :)

Starania od sierpień 2018
    Cykle bezowulacyjne
    CLO 3 cykle - nieudane
    Aromek 3 cykle - nieudane
    W planach HSG
    On: morfologia 8%

Walczymy dalej : )
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.