X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów @ 24dc a owulacja była 15dc co jest ??
Odpowiedz

@ 24dc a owulacja była 15dc co jest ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak jak w temacie... według ovufriend owulację miałam 15dc (14dc pęcherzyk domunujący 25mm-usg) temp średnio chciała iść w górę ale w końcu doszła 5 dnia po ovu do 36,7 (temp przed ovu 36,45). Utrzymywała się tak przez kolejne dwa dni. 8dpo skoczyła do 37 ( troszkę zarwana noc wiec bardzo nie brałam pod uwagę tej temp No ale było 37), no i 9 dpo spadła do 36,4( myślałam ze to jednorazowe ale niestety przyszła @ :(. Mój cykl trwał 23 dni gdzie zawsze miałam 31-36 dni. Pytanie czy któraś z Was tak miała ? Dodam jeszcze ze w 12-14 dc miałam delikatne plamienia. Poprzedni cykl niestety ciaza biochemiczna:( czy możliwe ze coś się rozregulowało po tej ciazy ? Jutro idę zrobić badania hormonów i z wynikami wybiorę się do lekarza.

    Lancer
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porób wyniki. Możliwe ze ciąża biochemiczna cos zmieniła w tym cyklu.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH: 6,92 ( norma 3,5-12,5)
    LH: 7,98 (2,4-12,6)
    Prolaktyna:16,94(5,18-26,53)
    Estradiol:8,49 (12,4-233)
    Co może być przyczyną tak niskiego estradiolu ?? :( jeszcze 3-4 miesiące temu misłam wynik 34,56. Lekarza mam dopiero za tydzień, może któraś z Was miała podobnie? Co myślicie ?

    Lancer
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH: 6,92 ( norma 3,5-12,5)
    LH: 7,98 (2,4-12,6)
    Prolaktyna:16,94(5,18-26,53)
    Estradiol:8,49 (12,4-233)
    Co może być przyczyną tak niskiego estradiolu ?? :( jeszcze 3-4 miesiące temu misłam wynik 34,56. Lekarza mam dopiero za tydzień, może któraś z Was miała podobnie? Co myślicie ? Badania robione w 4 dc.

    Lancer
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ