X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

25dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 13 marca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mam 25 dc a ja mam nadal pokazane dzień płodny...czy to jest możliwe?
    kurde...a może źle interpretuje śluz...ehhhh

    natalkaa86
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 14 marca 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazuje dzień płodny na podstawie tego co wpisujesz. zaznaczyłaś płodny śluz i dlatego.

  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 14 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziś nie zaznaczyłam w ogóle jaki śluz tylko podałam ranną temperaturę...


    efdb06b8b29c30c0afd6e51e4d57bda5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2013, 10:09

    natalkaa86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalkaa86 wrote:
    dziś mam 25 dc a ja mam nadal pokazane dzień płodny...czy to jest możliwe?
    kurde...a może źle interpretuje śluz...ehhhh

    miałam tak w poprzednim cyklu kochana ze do 25 dc bylo dzien plodny heh ale 26 juz dostalam @ i zaczal sie nowy wykres ,ale mysle ze powodem bylo zbyt pozne zapisywanie temperatury,chyba w polowie cyklu dopiero.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie zauwazylam ze u Ciebie wogole duzo pozniej jest zaznaczona temp dopiero kilka razy mierzylas,wiec to dlatego tak sie dzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka Ty masz pco? masz napisane drobnopęcherzykowatość na jajnikach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ