Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 7 pozytywnych testów LH ...
Odpowiedz

7 pozytywnych testów LH ...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny, swoje starania zaczęliśmy około 8 miesięcy temu, od tego cyklu postanowiłam wypełniać mój wykres. W tym miesiącu także zaczęłam robić paskowe testy LH, bo miałam meza przez 10 dni na urlopie... pierwsze dwa testy negatywne, natomiast kolejne siedem pozytywne (później już przestałam robić)... Co o tym sądzicie? O czym może świadczyć aż 7 pozytywnych testów... ?

 • martynek1990 Koleżanka
  Postów: 60 0

  Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czytalam, ze mozesz miec duze stezenie LH, ktore sobie powoli spada. Ktoś też pisał o problemach z tarczycą.

 • Fridakahlo Koleżanka
  Postów: 104 18

  Wysłany: 2 lipca 2016, 14:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przy pco LH rowniez jest wysokie wiec najlepiej sie przebadac :)
  U mnie testy wychodzą pozytywne a owulacji nie ma.

  Frida  PCO
  Hyperprolaktynemia czynnościowa
  Hipoglikemia reaktywna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ