X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 7 pozytywnych testów LH ...
Odpowiedz

7 pozytywnych testów LH ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, swoje starania zaczęliśmy około 8 miesięcy temu, od tego cyklu postanowiłam wypełniać mój wykres. W tym miesiącu także zaczęłam robić paskowe testy LH, bo miałam meza przez 10 dni na urlopie... pierwsze dwa testy negatywne, natomiast kolejne siedem pozytywne (później już przestałam robić)... Co o tym sądzicie? O czym może świadczyć aż 7 pozytywnych testów... ?

  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam, ze mozesz miec duze stezenie LH, ktore sobie powoli spada. Ktoś też pisał o problemach z tarczycą.

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 2 lipca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pco LH rowniez jest wysokie wiec najlepiej sie przebadac :)
    U mnie testy wychodzą pozytywne a owulacji nie ma.

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ