X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

@ a temperatura ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Czy to normalne że temperatura w pochwie po miesiączce utrzymuje się na poziomie 37,1 37,2 .. jeśli ktoś tak miał, to prosze o odpowiedź.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 08:09

  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, chyba powinna spaść. A który to dzień twojego cyklu? Czasem spada dopiero w drugim lub trzecim dniu cyklu.

    Bliźniaki są z nami :*
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy mierzysz temperaturę regularnie o stałej porze, tuż po przebudzeniu? faza folikularna (Faza folikularna stanowi jedną z faz cyklu miesięcznego kobiety, niezależnie od jego długości czy intensywności krwawień. Rozpoczyna się podczas pierwszego dnia miesiączki, a kończy w momencie rozpoczęcia owulacji) charakteryzuje się niższymi temperaturami.
    a) możesz być w ciąży (czasami okres występuje)
    b)może mierzyłaś temperaturę o innej godzinie np. późniejszej
    c) może to być objaw infekcji (wizyta u ginekologa)
    d)możesz mieć za wysoki progesteron (wizyta u ginekologa)

    Aga241 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że odrobinę pomogłam, zrób pomiar temperatury ponownie następnego dnia. Np. o godzinie 07.00 tuż po przebudzeniu i nie wychodzeniu z wyrka :)

    Aga241 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zai2014 jest to mój 6 dzień cyklu .. staram sie mierzyć temperaturę dziennie o tym samym czasie, już sama niewiem. Zmierze jutro tuż po przebudzeniu. Dziękuje :-))

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w ostatnim cyklu temp spadla dopiero jakos 5-6 dnia, a potem wykres juz wygladal normalnie

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak widać na wykresie spadła drugiego dnia, ale z tego co czytałam to róznie dziewczyny mają.

    Bliźniaki są z nami :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzyłam dziś tuż po przebudzeniu.. i nadal 37,2 :// A dziś już 7 dzień cyklu :/

  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób test ciążowy :)

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miesiączka taka jak zwykle była, czy może trochę słabsza, albo jakaś inna?? test wszystko wyjaśni oby na pozytyw;)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miesiączka była raczej taka jak zwykle .. :/ z testem troche poczekam, mam termin u ginekologa w wtorek ..a że to mogła by być ciaża to wątpie, bardzo niby mało spotykane przy miesiączce ..? Odczuwam też nie wiem jak to nazwać..jakbym miała balon w brzuchu :// W wtorek sie wszystko wyjaśni, i mam nadzieje,że to żaden objaw infekcji :( dziękuje wam za rady, i również trzymam kciuki za was wszyskie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ