Forum Temperatury, wykresy, płodność AMH, Estradiol - wyniki
Odpowiedz

AMH, Estradiol - wyniki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 89_infinity Debiutantka

Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść Dziewczyny, czy któraś pomoże zinterpretować wyniki? NIe wiem czy do zajscia w ciąże mam dobry AMH i estradiol
    mój wynik z 3dc
    AMH-2,69 nh/mol
    mediana dla mojego wieku do 29 lat to 3,31 lub 2,81 od 30-35. Jeszcze mam 29..
    estradiol 46,25 ng/mol normy 12,4-233

TSH 1,29
    LH 5,83
    FSH 5,58
    Wiem, że TSH jest ok i jest stosunek LH do FSH w okolicach 1. Nie wiem jednak o czym świadczy AMH i estradiol, czy produkcja jajeczek jest u mnie ok, prośba o pomoc :)

nzjdvkcbbfm3ju3m.png

nzjdvkcbsamgxa32.png
  • 89_infinity Debiutantka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie wie?

nzjdvkcbbfm3ju3m.png

nzjdvkcbsamgxa32.png
  • monik123 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie wyniki prawidłowe, ale oczywiście najlepiej, żeby wypowiedział się lekarz ;)

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 transfery :( 1xcb
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.