X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów AMH, Estradiol - wyniki
Odpowiedz

AMH, Estradiol - wyniki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 89_infinity Debiutantka

Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść Dziewczyny, czy któraś pomoże zinterpretować wyniki? NIe wiem czy do zajscia w ciąże mam dobry AMH i estradiol
    mój wynik z 3dc
    AMH-2,69 nh/mol
    mediana dla mojego wieku do 29 lat to 3,31 lub 2,81 od 30-35. Jeszcze mam 29..
    estradiol 46,25 ng/mol normy 12,4-233

TSH 1,29
    LH 5,83
    FSH 5,58
    Wiem, że TSH jest ok i jest stosunek LH do FSH w okolicach 1. Nie wiem jednak o czym świadczy AMH i estradiol, czy produkcja jajeczek jest u mnie ok, prośba o pomoc :)

nzjdvkcbbfm3ju3m.png

nzjdvkcbsamgxa32.png
  • 89_infinity Debiutantka

Wysłany: 30 grudnia 2018, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie wie?

nzjdvkcbbfm3ju3m.png

nzjdvkcbsamgxa32.png
  • monik123 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie wyniki prawidłowe, ale oczywiście najlepiej, żeby wypowiedział się lekarz ;)

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ