Odpowiedz
Forum > Temperatury, wykresy, płodność > Bakteria uniemożliwiająca zajście w ciąże ...
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Yoasia
Koleżanka
18

Wysłany: 6 grudnia 2018, 22:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam Was dziewczyny ! Utworzyłam nowy temat bo szukałam tu i nie moglam nic znaleźć na temat bakterii, otóż dowiedziałam sie dzisiaj ze mam bakterie o ile dobrze pamietam nazywa sie Chlamydia dostałam antybiotyk w postaci 3 tabletek moj partner tez musi je brać. Poszperałam troche w necie i dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to przez ta bakterie jest mi trudno zajść w ciaze ... a moj ma obniżone parametry nasienia , moze to wlasnie jest nasz problem który dopiero teraz został wykryty. Nigdy wcześniej nie mielismy robionych takich badań dopiero teraz gdy zmieniłam ginekologa. Miała któraś z Was juz ta bakterie ? Lub moze jakaś inna ? Czy to na prawdę moze byc powód naszej nie płodności ? Czy można to wyleczyć ?

15 cs o pierwszego dzidziusia.
Słabe nasienie- mała ilość.
Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.

Aishha
Autorytet
314

Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Yoasia napisała:
Witam Was dziewczyny ! Utworzyłam nowy temat bo szukałam tu i nie moglam nic znaleźć na temat bakterii, otóż dowiedziałam sie dzisiaj ze mam bakterie o ile dobrze pamietam nazywa sie Chlamydia dostałam antybiotyk w postaci 3 tabletek moj partner tez musi je brać. Poszperałam troche w necie i dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to przez ta bakterie jest mi trudno zajść w ciaze ... a moj ma obniżone parametry nasienia , moze to wlasnie jest nasz problem który dopiero teraz został wykryty. Nigdy wcześniej nie mielismy robionych takich badań dopiero teraz gdy zmieniłam ginekologa. Miała któraś z Was juz ta bakterie ? Lub moze jakaś inna ? Czy to na prawdę moze byc powód naszej nie płodności ? Czy można to wyleczyć ?
Chlamydia to nie byle jaka bakteria i owszem może być powodem braku ciąży. Życzę udanego leczenia bo u mnie niby zwykła Ecoli a 3 antybiotyki nie dały rady.

32 lata
Starania od 2016 roku
13.07.2017 Naprotechnologia-Białystok
23.10.2018 druga laparoskopia, usunięta endometrioza, zrosty i torbiel
Problem męski

justka90.90
Nowa
0

Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej ja też oststnio przechodziłam tę chorobę wraz z mężem :(ponieważ miałam mieć sprawdzaną drożność jajowodów do tego zabiegu trzeba było być zdrowym ,ja też nie wiedziałam ,że są takie badania a lekarze to chcą odwalić swoje i następny. Myśle,ze to też był powód ,że nie mogę zajść a jestem przed wizytą u lekarza więc zobaczymy co teraz wymyśli

Yoasia
Koleżanka
18

Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
justka90.90 napisała:
Hej ja też oststnio przechodziłam tę chorobę wraz z mężem :(ponieważ miałam mieć sprawdzaną drożność jajowodów do tego zabiegu trzeba było być zdrowym ,ja też nie wiedziałam ,że są takie badania a lekarze to chcą odwalić swoje i następny. Myśle,ze to też był powód ,że nie mogę zajść a jestem przed wizytą u lekarza więc zobaczymy co teraz wymyśli

Dał Ci cos na ta bakterie jakiś antybiotyk ? My jesteśmy juz po leczeniu teraz zrobiła mi sie grzybica przez antybiotyk i to jeszcze dzien przed owulacja :(

Yoasia
Koleżanka
18

Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aishha napisała:
Chlamydia to nie byle jaka bakteria i owszem może być powodem braku ciąży. Życzę udanego leczenia bo u mnie niby zwykła Ecoli a 3 antybiotyki nie dały rady.

I co teraz jesli antybiotyki nie dały rady ?

Bardotka#
Debiutantka
1

Wysłany: 16 grudnia 2018, 01:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
O kurcze,a jak można wykryć bakterie? Zwykla cytologia pokaże co i jak?

Yoasia
Koleżanka
18

Wysłany: 18 grudnia 2018, 23:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
No mi akurat wykrył z wymazu.

pannazuzanna
Znajoma
1

Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jak pobierał Ci wymaz do cytologii?

Yoasia
Koleżanka
18

Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak, z krwii tez można i z moczu . A co podejrzewasz u siebie ?

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)