X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bakteria uniemożliwiająca zajście w ciąże ...
Odpowiedz

Bakteria uniemożliwiająca zajście w ciąże ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny ! Utworzyłam nowy temat bo szukałam tu i nie moglam nic znaleźć na temat bakterii, otóż dowiedziałam sie dzisiaj ze mam bakterie o ile dobrze pamietam nazywa sie Chlamydia dostałam antybiotyk w postaci 3 tabletek moj partner tez musi je brać. Poszperałam troche w necie i dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to przez ta bakterie jest mi trudno zajść w ciaze ... a moj ma obniżone parametry nasienia , moze to wlasnie jest nasz problem który dopiero teraz został wykryty. Nigdy wcześniej nie mielismy robionych takich badań dopiero teraz gdy zmieniłam ginekologa. Miała któraś z Was juz ta bakterie ? Lub moze jakaś inna ? Czy to na prawdę moze byc powód naszej nie płodności ? Czy można to wyleczyć ?

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia wrote:
    Witam Was dziewczyny ! Utworzyłam nowy temat bo szukałam tu i nie moglam nic znaleźć na temat bakterii, otóż dowiedziałam sie dzisiaj ze mam bakterie o ile dobrze pamietam nazywa sie Chlamydia dostałam antybiotyk w postaci 3 tabletek moj partner tez musi je brać. Poszperałam troche w necie i dopiero teraz uświadomiłam sobie ze to przez ta bakterie jest mi trudno zajść w ciaze ... a moj ma obniżone parametry nasienia , moze to wlasnie jest nasz problem który dopiero teraz został wykryty. Nigdy wcześniej nie mielismy robionych takich badań dopiero teraz gdy zmieniłam ginekologa. Miała któraś z Was juz ta bakterie ? Lub moze jakaś inna ? Czy to na prawdę moze byc powód naszej nie płodności ? Czy można to wyleczyć ?
    Chlamydia to nie byle jaka bakteria i owszem może być powodem braku ciąży. Życzę udanego leczenia bo u mnie niby zwykła Ecoli a 3 antybiotyki nie dały rady.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • justka90.90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też oststnio przechodziłam tę chorobę wraz z mężem :(ponieważ miałam mieć sprawdzaną drożność jajowodów do tego zabiegu trzeba było być zdrowym ,ja też nie wiedziałam ,że są takie badania a lekarze to chcą odwalić swoje i następny. Myśle,ze to też był powód ,że nie mogę zajść a jestem przed wizytą u lekarza więc zobaczymy co teraz wymyśli

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justka90.90 wrote:
    Hej ja też oststnio przechodziłam tę chorobę wraz z mężem :(ponieważ miałam mieć sprawdzaną drożność jajowodów do tego zabiegu trzeba było być zdrowym ,ja też nie wiedziałam ,że są takie badania a lekarze to chcą odwalić swoje i następny. Myśle,ze to też był powód ,że nie mogę zajść a jestem przed wizytą u lekarza więc zobaczymy co teraz wymyśli

    Dał Ci cos na ta bakterie jakiś antybiotyk ? My jesteśmy juz po leczeniu teraz zrobiła mi sie grzybica przez antybiotyk i to jeszcze dzien przed owulacja :(

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Chlamydia to nie byle jaka bakteria i owszem może być powodem braku ciąży. Życzę udanego leczenia bo u mnie niby zwykła Ecoli a 3 antybiotyki nie dały rady.

    I co teraz jesli antybiotyki nie dały rady ?

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Bardotka# Ekspertka
    Postów: 202 122

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 22:56

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi akurat wykrył z wymazu.

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pobierał Ci wymaz do cytologii?

  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z krwii tez można i z moczu . A co podejrzewasz u siebie ?

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ