X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów bardzo proszę o interpretację wykresu
Odpowiedz

bardzo proszę o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Rzućcie okiem na mój wykres. Od początku cyklu miałam dość wysokie temperatury, ale 3 dni temu bardzo spadła mi tempka a teraz powoli rośnie. Myślicie, że była ovu?

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko to określić tylko po wykresie i jednym śluzie ale widać jakby temperatura miała iść w górę, więc może i była:) musisz poczekać jak sytuacja się rozwinie

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sadzicie o moim wykresie ?

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    Żabcia41
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądre głowy proszę o opinie :) Ovu nadal nie wyznaczył mi owulacji, a temperatura dziś to 37,1. Już nie wiem co o tym mysleć.

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    20140607580114.png

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec88 tempertatura nie jest 100% wyznacznikiem owulacji, dlatego że ma na nią wpływ wiele czynników (wystarczy inna temperatura w pokoju rano i już jest zaburzona).

    By program wyznaczył owulkę ciągłą linią musiałabyś mieć 6 niższych temperatur. Jednak moim zdaniem patrząc na śluz i to co tam masz owulka była ok 17dc.

    Jeśli nie chcesz wydawać kasy na testy owulacyjne polecam samobadanie szyjki macicy

    zabcia 41 Kiniacz ma rację, najprawdopodobniej bezowulacyjny, kobieta w roku ma do dwóch takich, wiec spokojnie. Jeśli nie dostaniesz @ do tygodnia po terminie idź do ginka po luteinę na wywołanie.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • happy Znajoma
    Postów: 20 25

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a0b28f2e60ff692779978d135e45ed25.png

    Proszę o interpretację wykresu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ