X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów biały gęsty jak śmietana śluz ?
Odpowiedz

biały gęsty jak śmietana śluz ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    mam pytanko czy śluz biały gęsty jak śmietana czy jest to sygnał dni płodnych czy informacja o ciąży? Pytam się bo naczytałam się na forach że taki śluz to tylko ciąża a po raz pierwszy mam takiej konsystencji,co o tym myślicie? czy wy też macie taki sam?

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam nie raz taki sluz i zawsze oznaczał jedno - grzybica :/

    Reggina lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja miałam nie raz taki sluz i zawsze oznaczał jedno - grzybica :/
    podobno taki śluz ma się właśnie przy grzybicy,
    na początku ciązy to raczej taki jak balsam do ciała, ten sam co przy dniach niepłodnych

    Reggina lubi tę wiadomość

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz przy dniach płodnych jest przeźroczysty i rozciągliwy więc to na pewno nie jest śluz płodny.

    Reggina lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluz plodny jest wodnisty,przezroczysty I rozciagliwy.gest sluz towarzyszy dniom nieplodnym jak I ciazy ale to zalezy od organizmu .u jednych moze byc kremowy gesty u innych kleisty .ja np w ciazy z Synem sluz taki mialam dopiero po jakims czasie a u niektorych wystepuje bardzo szybko.zazwyczaj taki sluz jesli nie ma przykrego zapachu ani nie masz dodatkowych przykrych dolegliwosci oznacza dni nieplodne .ktory to dzien cyklu jest ?

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ