Odpowiedz

BŁAGAM POMÓŻCIE

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • annosława Debiutantka
  Postów: 9 0

  Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiem, że jest to forum dla starających się, ja raczej wolę uniknąć.. ale proszę Was o poradę, bo wierzę, że Wasza wiedza jest większa od mojej i trochę mi pomożecie. Mam 2 dzieci w wieku 3,5 i 1,5 roku. Przy drugim porodzie pękł mi odbyt, przeszłam gehennę. Do dziś mam straszną traumę :( Na samą myśl o tym, że mogłabym być w 3 ciąży ogarnia mnie taki lęk, że cała drżę i płaczę. Praktykujemy z mężem NPR, wspomagamy się dodatkowo ladycompem i współżyjemy TYLKO w fazie niepłodności bezwzględnej. I tu błagam o poradę... ostatnio współżyliśmy w ostatnim dniu cyklu. Następnego dnia dostałam okres, wszystko jak zawsze. Ale znów dopadł mnie ten lęk, że może zaszłam i tak przeżywałam to każdego dnia, aż nagle w 6 dniu cyklu temperatura skoczyła z 36.06 na 36.59!! Dodam tylko, że w 1 fazie zawsze mam bardzo niskie temperatury, między 36.00-36.30. Fakt, potem w ciągu dnia nie najlepiej się czułam, bolały mnie mięśnie i kości jak przy początkowej fazie przeziębienia. Wczoraj nie zmierzyłam temperatury, ale na wieczór już czułam się ok, więc dziś ją zmierzyłam. Miałam 36.69, 8 dzień cyklu.. Dodam tylko, że całą noc źle spałam, budziłam się co chwile bojąc się jaka będzie temperatura. Przed zmierzeniem trzęsłam się cała ze strachu, serce waliło mi jak oszalałe, czy to mogło mieć wpływ i podwyższyć mi temp? Czy raczej jestem w ciąży? Błagam, wspomóżcie jakimś słowem... Wybaczcie, że tak się rozpisałam,ale chcę żebyście mieli pełny ogląd sytuacji.

  Annosława
 • aga2319 Ekspertka
  Postów: 260 97

  Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  :):):)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:12

 • Asia_08 Autorytet
  Postów: 385 477

  Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Na 99% temperatura podwyższona Twoja panika. Jak sie uspokoisz to tempka spadnie. Temp trzeba mierzyć min po 3-4 h snu- tego nie zaburzonego

  uwo93e3kacedpezy.png
 • annosława Debiutantka
  Postów: 9 0

  Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Między współżyciem, a skokiem było 6 dni.. Współżyliśmy w ostatni dzien cyklu wieczorem, skok był w 6 dniu nowego cyklu. w 7 nie mierzyłam, a dzis - w 8 znow temperatura była wysoka. Gdy był skok nie zaobserwowałam śluzu płodnego tylko resztki okresu, jako taki śluz jest dopiero dziś.

  Annosława
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ