X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

BŁAGAM POMÓŻCIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annosława Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jest to forum dla starających się, ja raczej wolę uniknąć.. ale proszę Was o poradę, bo wierzę, że Wasza wiedza jest większa od mojej i trochę mi pomożecie. Mam 2 dzieci w wieku 3,5 i 1,5 roku. Przy drugim porodzie pękł mi odbyt, przeszłam gehennę. Do dziś mam straszną traumę :( Na samą myśl o tym, że mogłabym być w 3 ciąży ogarnia mnie taki lęk, że cała drżę i płaczę. Praktykujemy z mężem NPR, wspomagamy się dodatkowo ladycompem i współżyjemy TYLKO w fazie niepłodności bezwzględnej. I tu błagam o poradę... ostatnio współżyliśmy w ostatnim dniu cyklu. Następnego dnia dostałam okres, wszystko jak zawsze. Ale znów dopadł mnie ten lęk, że może zaszłam i tak przeżywałam to każdego dnia, aż nagle w 6 dniu cyklu temperatura skoczyła z 36.06 na 36.59!! Dodam tylko, że w 1 fazie zawsze mam bardzo niskie temperatury, między 36.00-36.30. Fakt, potem w ciągu dnia nie najlepiej się czułam, bolały mnie mięśnie i kości jak przy początkowej fazie przeziębienia. Wczoraj nie zmierzyłam temperatury, ale na wieczór już czułam się ok, więc dziś ją zmierzyłam. Miałam 36.69, 8 dzień cyklu.. Dodam tylko, że całą noc źle spałam, budziłam się co chwile bojąc się jaka będzie temperatura. Przed zmierzeniem trzęsłam się cała ze strachu, serce waliło mi jak oszalałe, czy to mogło mieć wpływ i podwyższyć mi temp? Czy raczej jestem w ciąży? Błagam, wspomóżcie jakimś słowem... Wybaczcie, że tak się rozpisałam,ale chcę żebyście mieli pełny ogląd sytuacji.

    Annosława
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:12

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 99% temperatura podwyższona Twoja panika. Jak sie uspokoisz to tempka spadnie. Temp trzeba mierzyć min po 3-4 h snu- tego nie zaburzonego

    uwo93e3kacedpezy.png
  • annosława Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Między współżyciem, a skokiem było 6 dni.. Współżyliśmy w ostatni dzien cyklu wieczorem, skok był w 6 dniu nowego cyklu. w 7 nie mierzyłam, a dzis - w 8 znow temperatura była wysoka. Gdy był skok nie zaobserwowałam śluzu płodnego tylko resztki okresu, jako taki śluz jest dopiero dziś.

    Annosława
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ