X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów bol piersi czy jednak nie, świadczy o ciązy?podzieldzie się...
Odpowiedz

bol piersi czy jednak nie, świadczy o ciązy?podzieldzie się...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lola71 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie cycków,to ja zaraz po skoku miałam obolałe piersi i od razu wiedziałam, ze owulka byla.... Teraz nic.... zupełnie nic nie bola tylko leciutko sie jakby wypełniły( mało ale odczuwalne). Ale od momentu skoku bola mnie jajniki, czasem jeden, czasem dwa,a czasem to czujęjakby miała zaraz przyjść @. Dopiero dziś 7dpo zaczęly lekko bolec, wciaz mam bole brzucha,jajnikow. Jak sobie przypomne, z pierwszym dzieckiem tez nic,zupelnie nic nie czulam,piersi sie nie powiekszyly nie bolaly. Bylam przekonana ze po prostu cykl byl bezowulacyjny a 40dc tescik pozytywny:0
    Czy teraz tez mam szanse ze to ciaza???? temp mierze codziennie rano o godz.8 narazie rośnie,jakie mam szanse ze to ciaza? dodam, ze jestem z 1 dzieckiem po cesarce,czy te bole brzucha moga miec cos wspolnego z ciaza? bardzo chcialabym....

    iv09df9heyq3igbw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo. Piersi bolą ale mniej niż normalnie, ale podbrzusze boli mnie od początku ovu. Czasami ciągnie po szyjce w dół, zastanawiam się również czy to jakiś objaw czy może na basenie albo w pracy złapałam jakieś dziadostwo:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ