Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu 23 miesiace- duphaston- plamienie
Odpowiedz

Brak okresu 23 miesiace- duphaston- plamienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet

Wysłany: 12 marca 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,

Jestem 14 miesięcy po porodzie i nie miałam okresu 23 miesiace. W dalszym ciagu karmie synka. Byłam na kontroli u ginekologa i moje endometrium jest bardzo cienkie i prawdopodobnie to karmienie blokuje owulacje i cały cykl. Dostałam duphaston w celu wywołania miesiączki. Brałam go 2x1 przez 10 dni i na drugi dzien po odstawieniu dostałam plamienia, bo okresem bym tego nie nazwała... Dzisiaj mija 3 dZien, a ja w dalszym ciagu mam tylko lekkie plamienie. Czy wszystko jest ok? Czy tak ma wyglądać okres po duphastonie? Byłam pełna nadziei, ze ten lek pozwoli mojemu organizmowi zaskoczyć i w przyszłym miesiącu dostanę okres bez leków, ale skoro z dupkiem udało sie wywołać tylko niewielkie plamienie to bez niego chyba nie bedzie niczego...

Co o tym wszystkim myślicie?
    Planuje rozpocząć pomiar temperatury bo wreszcie mam jakiś punkt odniesienie-początek cyklu..
    Niedługo chce starać sie o rodzeństwo dla synka stad taka walka o płodność ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 20:11

Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    atdciei3xm9exlt9.png

Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    f2wliei3ic2cc3hn.png

w4sq3e3kyqcdcto6.png
    30.07 -9dpo betaHCG 🧪 6,26mlU/ml
    1.08 - 11dpo betaHCG 🧪 58,77mlU/ml prog. 37,90 ng/ml
    3.08 - 13dpo betaHCG 🧪 181mlU/ml prog. 45,99 ng/ml
    5.08 - 15dpo betaHCG 🧪 540,60mlU/ml
    7.08 - 17dpo betaHCG 🧪1427 mlU/ml
    10.08- 4+4 tc Mamy pęcherzyk ciążowy🔮= 0,87 cm
    Pęcherzyk żółtkowy YS= 0,15 cm
    15.08- 5+2tc - echo zarodka 🙂
    19.08- 5+6tc - dzidziuś i serduszko <3

Aniołki: 19.04.14, 29.06.16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego