Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak okresu 23 miesiace- duphaston- plamienie
Odpowiedz

Brak okresu 23 miesiace- duphaston- plamienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet

Wysłany: 12 marca 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,

Jestem 14 miesięcy po porodzie i nie miałam okresu 23 miesiace. W dalszym ciagu karmie synka. Byłam na kontroli u ginekologa i moje endometrium jest bardzo cienkie i prawdopodobnie to karmienie blokuje owulacje i cały cykl. Dostałam duphaston w celu wywołania miesiączki. Brałam go 2x1 przez 10 dni i na drugi dzien po odstawieniu dostałam plamienia, bo okresem bym tego nie nazwała... Dzisiaj mija 3 dZien, a ja w dalszym ciagu mam tylko lekkie plamienie. Czy wszystko jest ok? Czy tak ma wyglądać okres po duphastonie? Byłam pełna nadziei, ze ten lek pozwoli mojemu organizmowi zaskoczyć i w przyszłym miesiącu dostanę okres bez leków, ale skoro z dupkiem udało sie wywołać tylko niewielkie plamienie to bez niego chyba nie bedzie niczego...

Co o tym wszystkim myślicie?
    Planuje rozpocząć pomiar temperatury bo wreszcie mam jakiś punkt odniesienie-początek cyklu..
    Niedługo chce starać sie o rodzeństwo dla synka stad taka walka o płodność ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 20:11

Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    atdciei3xm9exlt9.png

Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    f2wliei3ic2cc3hn.png

atdchdge4dwf8gdu.png

[*] 2014 i 2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ