X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny staram się o dziecko już 9 miesięcy i nic . Badania jakie wykonałam to TSH 1.82 prolaktyna 11.13 lh o FSH stosunek równy 1 . Estradiol 42.66 . Te wszystkie badania wykonalam w 3 DC . Progesteron 7 dni po owulacji 18.80 ,15, lub 12 zależy od cyklu . Teraz byłam u lekarza w 11 DC i mój pęcherzyk ma 11 mm. Cykle zwykle mam 29-30 dni . Lekarz powiedział mi że w tym miesiącu nie zapowiada się na owulację . Na macicy czysto . Nie mam żadnego polipa . Jajniki prawidłowej wielkości .
    Martwią mnie plamienia w środku cyklu które trwaja do 3 dni ale lekarz stwierdził że to plamienia okolowolacyjne. Od kiedy zaczęłam się starać o dziecko mam też plamienia w drugiej fazie cyklu w 20 lub 21 DC m co drugi cykl lekarz przepisał mi luteinę i duphaston ale on mi nie pomógł wręcz przeciwnie pogorszył problem po plamienia byly bardziej intensywne. martwi mnie wielkość mojego pęcherzyka czy faktycznie jest za mały jak na ten dzień cyklu?
    Miałam dwa monitoringi cyklu i przecherzyki pękały prawidłowo. Co może być nie tak ?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ