Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak @, test negatywny. Jest nadzieja?
Odpowiedz

Brak @, test negatywny. Jest nadzieja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Dyzia23 Debiutantka
  Postów: 7 0

  Wysłany: 4 listopada 2015, 16:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,jestem tu nowa. Mam pytanie od marca z moim narzeczonym staramy się o bobaska, niestety nadal bez skutku. Cykle mam 28-30 dniowe tym razem okres spozn na mi się już 9 dni. Robiłam 2 testy, pierwszy 29 dnia cyklu- negatywny,drugi 35 dnia cyklu- negatywny. Do gina idę w poniedziałek jednak nie mam zadnychr objawów ciąży ani @. Czuję klocie w lewym boku chwilami przeszywajace i silne. Temperatura sięga okolic 37 ale tak mam od około 2 miesięcy. Leczylam się na skolize ale dziś okazało się że okolice biodra które mam powiekszone nie są spowodowane skolioza.a ból o którym wspomniałam właśnie w tym miejscu jest odczuwalny. Lekarz rodzinny wyposal mi skierowane na tsh, mocz, morfoloie,azot i cukier. Szukam kogoś kto jest lub był w podobnej sytuacji.

 • letty Autorytet
  Postów: 458 314

  Wysłany: 4 listopada 2015, 16:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nadzieja zawsze jest puki nie ma @ :) mogła się owu przesunąć ale również może to być cykl bezowulacyjny... ja właśnie idę do lekarza po luteinę na wywołanie...

  wnid8ribpqlokjkp.png
  ckaivfxmzxh7kbdm.png
 • Dyzia23 Debiutantka
  Postów: 7 0

  Wysłany: 4 listopada 2015, 16:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie prowadzę super dokładnych obserwacji ale wiem ze podczas owu mam sporo śluzu i obolewa mnie brzuch wszystko w tym miesiącu było jak zwykle nawet trądzik który zawsze pojawia się przed spodziewana @. Dziękuję za odpowiedź :)

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 listopada 2015, 17:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proponuję beta hcg. Rozwiewa wątpliwości.

 • Dyzia23 Debiutantka
  Postów: 7 0

  Wysłany: 4 listopada 2015, 17:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Właśnie chce jutro zrobić przy okazji reszty badań. Martwię się bo lekarze leczyli mnie na coś czego nie ma. Do tego ten powiększony bok ( w ogóle nie widać mi biodra) miałam tak od roku ale wmawiali mi że to skolioza teraz okazuje się że nie bo dopiero po tym czasie zrobili mi rtg. No i ten bol brak okresu..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego