Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Brak @, test negatywny. Jest nadzieja?
Odpowiedz

Brak @, test negatywny. Jest nadzieja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dyzia23 Debiutantka

Wysłany: 4 listopada 2015, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,jestem tu nowa. Mam pytanie od marca z moim narzeczonym staramy się o bobaska, niestety nadal bez skutku. Cykle mam 28-30 dniowe tym razem okres spozn na mi się już 9 dni. Robiłam 2 testy, pierwszy 29 dnia cyklu- negatywny,drugi 35 dnia cyklu- negatywny. Do gina idę w poniedziałek jednak nie mam zadnychr objawów ciąży ani @. Czuję klocie w lewym boku chwilami przeszywajace i silne. Temperatura sięga okolic 37 ale tak mam od około 2 miesięcy. Leczylam się na skolize ale dziś okazało się że okolice biodra które mam powiekszone nie są spowodowane skolioza.a ból o którym wspomniałam właśnie w tym miejscu jest odczuwalny. Lekarz rodzinny wyposal mi skierowane na tsh, mocz, morfoloie,azot i cukier. Szukam kogoś kto jest lub był w podobnej sytuacji.

• letty Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2015, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zawsze jest puki nie ma @ :) mogła się owu przesunąć ale również może to być cykl bezowulacyjny... ja właśnie idę do lekarza po luteinę na wywołanie...

wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Dyzia23 Debiutantka

Wysłany: 4 listopada 2015, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prowadzę super dokładnych obserwacji ale wiem ze podczas owu mam sporo śluzu i obolewa mnie brzuch wszystko w tym miesiącu było jak zwykle nawet trądzik który zawsze pojawia się przed spodziewana @. Dziękuję za odpowiedź :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2015, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję beta hcg. Rozwiewa wątpliwości.

• Dyzia23 Debiutantka

Wysłany: 4 listopada 2015, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chce jutro zrobić przy okazji reszty badań. Martwię się bo lekarze leczyli mnie na coś czego nie ma. Do tego ten powiększony bok ( w ogóle nie widać mi biodra) miałam tak od roku ale wmawiali mi że to skolioza teraz okazuje się że nie bo dopiero po tym czasie zrobili mi rtg. No i ten bol brak okresu..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ