X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cały cykl śluz płodny
Odpowiedz

Cały cykl śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia78 Autorytet
    Postów: 487 408

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    1 raz mam taką sytuację - od zakończenia miesiączki występuje u mnie śluz płodny, dużo, rozciągliwy. Dziś jest 34 dzień cyklu, śluz nadal rozciągliwy. Kłuje mnie jajnik.
    Okresu nie było i nie zapowiada się.
    Czy to możliwe, że leci mi teraz kolejny cykl, a tamten nie skończył się okresem bo nie było owulacji? Czy nadal mam ten sam cykl? Cykle miałam zawsze długości 25-28 max.

    17u96iyefisxlskp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ